Wpis z mikrobloga

Mam u siebie łączenie płytek z panelami widoczne na zdjęciu. Problem polega na tym, że jest pod kątem i niestety ostre krawędzie, które są na łączeniu są często powodem ich zaczepienia. Drugi problem generuje fakt uginania się paneli i w sumie nawet bez uginania - różnica w wysokości między płytkami a panelami, oloko 3-4 mm. Na chwilę obecną zamontowana listwa nie jest dedykowana do skoków i też się chybocze jak się na nią stanie. W poprzedniej listwie wyciąłem od dolnej strony po całej długości uchwyty na kołki i przykleiłem całość i trzymało się lepiej, ale kąt pozostał i zaczepianie o ostre krawędzie również. Teraz nie dość że jest kąt to jeszcze się chybocze. Klejone na klej na chwilę obecną. Zastanawiałem się czy może tego delikatnie nie zetrzeć papierem żeby zaokrąglic , albo coś podobnego. Ale sam fakt chybotania będzie wymagał jakiś dodatkowych prac, nie wiem czy nie wymienić listwy na taką dedykowana do skoków? Ale one są wg opisu przeznaczone do większych spadków. #remontujzwykopem #pytaniedoeksperta #budujzwykopem
Kooopik - Mam u siebie łączenie płytek z panelami widoczne na zdjęciu. Problem polega...

źródło: temp_file1902668091219976025

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • 1
@Nethiu: świetna sprawa. Załatwia chyba moje wszystkie problemy. Ciekawe czy zmieszczę teraz tą szynę mocującą. No i ten akurat jest łączący równe powierzchnie.
  • Odpowiedz
@Kooopik: tam masz tez listwe na rozne poziomy, ale trzeba zdemontowac panele, podciac płytki od spodu żeby się listwa zmieściła, osadzić ją na kleju i zamontowac ponownie panele. Ja bym to w jeden dzień opanował ale miał spokój na kolejne 10 lat Pozdrawiam
  • Odpowiedz