Wpis z mikrobloga

hurr durr młodym to się w dupach poprzewracało (chrząknięcie) nienauczone roboty to kwiii

Tymczasem mój sąsiad:
- emeryturą przed 50, bo jakieś szkodliwe warunki pracy
- w pracy, w której normalnie spał
- teraz 13 i 14
- zakładowe mieszkanie
- #!$%@? boomera

Tymczasem młody szkodnik nierób:
- możliwa emerytura na 65
- absurdalne wymagania pracodawców, w tym 20 lat doświadczenia, harowanie po godzinach
- inflacja
- kawalerki po 500k
- marna stabilizacja na potomstwo

#bekazpodludzi #boomer #nieruchomosci
  • 40
  • Odpowiedz
@Donald_Ma_tole: możliwe
@Yuri_Yslin co ty gówniorzu wisz o życiu??! nie wisz jak dawni było, jo żem w jedny zakładzie chloł wóde to wim
@Tiab to cena dla Krakowa, może gdzieś na ścianie wschodniej jest taniej, ale tam robota z minimalną, to jak trójka w totolotka. Widze, że jesteś z Wrocławia? To dlaczego nie wolisz wsi 30km pod Wrocławiem?( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@wladcakabanosow przecież to nie ja płaczę o ceny więc czemu mam coś woleć?

Nie tylko na ścianie wschodniej masz taniej.
Pora się pogodzić, że top miasta wymagają top budżetu i to się nie zmieni.

A tu każdy musi mieć mieszkanie w Warszawie, Krakowie w centrum za 100k xD
  • Odpowiedz
@Tiab: nikt nie chce mieć mieszkania w centrum za 100k tylko żeby grupka bogaczy przestała robić z mieszkań, które o dziwo służą do mieszkania towarów kolekcjonerskich. Tylko po co ja strzępię ryja na trolla? xD
  • Odpowiedz
@Tiab Ludzie wy chyba nie byliście nigdy w powiatowym XD
To ja was uświadomie, istnieje legenda, że ktoś w powiatowym dostaje więcej niż okolice minimalnej

A co ma zrobić taki student, jak wynajem kawalerki to 2k w powiatowym??
  • Odpowiedz
@kemek Przecież to jakiś 18 latek który myśli, że kiedyś to wszystko mieli za darmo a on w tamtych czasach by został Bezosem

Jakby się przeniósł do tamtych czasów i zarobków to dopiero by się zesral
  • Odpowiedz
@Tiab: Akurat ostatnimi czasy ceny się uspokoiły ze wzrostami póki BK0 nie ma, więc dla mnie na razie jest okej. Tak czy owak pewnie byłyby jeszcze niższe gdyby nie opłacało się trzymać po 5 mieszkań na osobę przez katastrat tylko byłyby one od razu kupowane przez ludzi, którzy chcą tam mieszkać/
  • Odpowiedz
@Tiab: student lub młody pracownik obecnie 70 % tego co dostaje to wynajem kawalerki XD
Mój główny wpis dotyka tego, że jak sąsiad był młody tak nie było

Widze, że dyskusja nie ma sensu bo gadam z boomerem, który dalej myśli, że żywność kupuje się na kartki
  • Odpowiedz