Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

  • 2
@JohnnyPomielony bardziej algorytm nie rozpoznał tych dziwnych krzaczków. Tiktok nie jest ani proukrainski, ani prorosyjski, tam jak wejdziesz w jakis LIVE i spróbujesz napisać "pajac" lub "upośledzony" to ci nie przepuści. Sprawdz. XD
  • Odpowiedz
@JohnnyPomielony: Na FB trwa to non stop o czym pisałem tu nie raz. Pełna dowolność w obrażaniu Ukraińców w najgorszy możliwy sposób. Obelgi jakie tylko znacie i życzenie wymordowania, zgwałcenia, spalenia itp normlanie wchodzą i raportowanie tego nic nie daje, nawet po odwołaniu się, nie ścigają tego. Podmień słowo na LGBT albo żyd / islam i ban wlatuje odrazu. Wiem bo na sobie testowałem wiele razy.
  • Odpowiedz
@owsikalfred: ja dodałem na UK że walą w #!$%@? w lidlu i trzymają rzeczy do lodówki na normalnych pułkach i żeby czytać na opakowaniu sposób przechowywania ze załączonymi zdjęciami źle przechowywanych produktów, to wywalili posta że ma być tylko high quality content i to się nie nadaje. Tego samego dnia najbardziej plusowany wpis był o tym że w śniadaniowej TV ktoś powiedział że mu penis stanął. Szkoda że Reddit to takie
  • Odpowiedz
@JohnnyPomielony: Ja dostałem bana na reddicie na jakiś antifiarskim subreddicie bo napisałem, że Wielki Głód istniał naprawdę i to nie wymysł USA, bo mnie już denerwowali z tym wychwalaniem Rosji i ZSRR. Później dostałem permbana, jak opowiadałem o tym jak dostałem bana na tym subreddicie antify na innych subredditach jak ktoś pisał podobnie.
  • Odpowiedz
@Z0v_: Od kiedy tiktok jest aplikacja dla dzieci? Ja widzę głównie same stare odklejone baby i proruskich patusow na emigracji bez zębów


@JohnnyPomielony: bo wyswietla ci sie to co ogladasz, cos jak spersonalizowane reklamy
  • Odpowiedz
bo wyswietla ci sie to co ogladasz, cos jak spersonalizowane reklamy


@d4wid: #!$%@? tam, mi się wyświetlają co chwilę jakieś gówna które pomijam, to nie działa tak jak myślisz
  • Odpowiedz
@JohnnyPomielony: na fejsbuku i instagramie(META) nie lepiej. Mi usunęli komentarz że rosja to państwo terrorystyczne. Wiec z ciekawości zgłosiłem kilka onuc piszących o ukraińskich #!$%@? i oczywiście moderatorzy sprawdzili ale wszystko jest w porzadku.
  • Odpowiedz