Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

To jest też główny problem z tiktokiem, szpieguje to on kiepsko ale za to może w niewidoczny sposób sterować retoryką na swojej platformie wpływając na nastroje użytkowników
  • Odpowiedz
@djtartini1: piona, ja tak samo xD Reddit ma nie najgorsze fora specjalistyczne, ale najpopularniejsze reddity to w większości nienawidzący siebie nieudacznicy z posypką ludzi chorych psychicznie do moderacji tego #!$%@?.
  • Odpowiedz
@Krasparov: Ja tam przychodziłem pogadać o Warthunderze i ewentualnie popytać o jakies techniczne rzeczy związane z zegarkami. I co? I penis. ¯\(ツ)/¯
Niespecjalnie pocieszające, że obecnie niemal cały internet to szajs straszny, jak miałeś szczęście korzystać z niego w erze for internetowych, to wiesz, jak wiele bezpowrotnie straciliśmy.
  • Odpowiedz
@JohnnyPomielony: podoba mi się, że "rosjanin" jest napisane mała literką. Też się zawsze staram pisać malą i przeważnie "rusek". Czasami się zapomnę, czasami autokorekta poprawi, a ja nie sprawdzę. Ale generalnie "rusek" staram się pisać zgodnie z moim podejściem do tej nacji. Zero szacunku.
  • Odpowiedz