Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Mam dosc powoli tych portali randkowych. Ciezko sie przebic gdy na 1 kobiete przypada kilkunastu facetow. Najwiecej matchy i par mam od dziewczyn ktore sa troche przy kosci. Niestety ale nie to jest to moj typ, a szkoda, bo wbrew pozorom maja ciekawe opisy i bardzo ciekawie mi sie z nimi rozmawia. Ja sam dbam o siebie, praktycznie kazdego dnia uprawiam jakis sport, mam dobra sylwetke i moj styl zycia raczej nie pasuje do bycia z osoba z nadwaga. Super chadem nie jestem, bylem w 3 zwiazkach, ale dobilem do 30 i mam wrazenie ze spotykam sie ze sciana. Zle nie wygladam, mam stabilna sytuacje zyciowa i finansowa, mam duzo wartosciowych cech o ktorych nie chce mi sie tu pisac bo to nie jest cel tego wpisu, ale trace powoli nadzieje w poznaniu kogos wartosciowego ktory jednoczesnie pasowalby mi swoim wygladem (nie szukam dziewczyny z okladek Glamour, tylko po prostu przeszkadza mi trzycyfrowa waga u kobiety).

#tinder #zwiazki #badoo #randkujzwykopem #gorzkiezale #wykop30plus



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: Jailer
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 14
  • Odpowiedz
Mam dosc powoli tych portali randkowych. Ciezko sie przebic gdy na 1 kobiete przypada kilkunastu facetow.


@mirko_anonim: niestety taka sytuacja jest nie tylko na portalach randkowych.

bo wbrew pozorom maja ciekawe opisy i bardzo ciekawie mi sie z nimi rozmawia.


bo przez otyłość wiedzą że musza włożyć więcej wysiłku w szukanie partnera. gdybyś taką odchudził to jej menalność zmieniłaby się o 180 stopni.
  • Odpowiedz
kiedy nie masz premium


@programista15cm: implikowanie że w czasach takiej desperacji użytkownicy premium to jakaś rzadkość

Można odwołać przegryw, zaraz będzie ciepelko nad Wiselka i będą super loszki 16+


i jeszcze więcej kręcących się w okól nich facetów
  • Odpowiedz
  • 0
@StringerBell Właśnie tak się zastanawiam... Bo tu OP pisze o przy kości, a potem wyjeżdża z wagą trzycyfrową, co jest już no... Bardziej toczy się niż chodzi.
A pomiędzy jest jeszcze sporo opcji. Więc jak to jest?
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: Mam koleżankę przy kości, prawie 10 lat młodszą. Nie wybrzydzaj bo top laskę zgarniesz przed czterdziestką jak jej stuknie ściana i będzie miała dwójkę dzieci
  • Odpowiedz
via mirko.proBOT
  • 0
Anonim (nie OP): @programista15cm: premium nic nie daje. Robiłem nieraz eksperymenty jak mi się nudzło na L4 i na premium koncie chadlite matchowało mnie z laskami które kojarzyłem sprzed 5-6 lat jak się męczyłem na swoim prawdziwym koncie i tak samo nie pisały nic lub przestały odpisywać po 1 zdaniu. 3/4 profili to boty albo laski maja te same profile od lat i są tak zmanierowane że liczą na high-life
  • Odpowiedz
@dondonu:

Nie wybrzydzaj


Mężczyźni, nie róbcie sobie tego. My też mamy prawo mieć swoje wymagania. Zaraz dojdzie do tego, że kobieta po prostu musi być, bez względu na jej wagę, dbanie o siebie, zainteresowania, a facet jednocześnie musi kilka razy w tygodniu chodzić na siłownię, uprawiać inne sporty, mieć ciekawe zainteresowania i mieć hajs.
  • Odpowiedz
Zaraz dojdzie do tego, że kobieta po prostu musi być, bez względu na jej wagę, dbanie o siebie, zainteresowania, a facet jednocześnie musi kilka razy w tygodniu chodzić na siłownię, uprawiać inne sporty, mieć ciekawe zainteresowania i mieć hajs.


@default1: juz prawie tak jest, a przynajmniej dla 80% społeczeństwa. co najwyzej można powyzywac różowe i cuckoldów na wykopie, ale tego nikt już nie zatrzyma poza islamem.
  • Odpowiedz