Wpis z mikrobloga

@Bankierpl: To jest genialne! Trzy zwykłe kubki i do tego regulamin na 4 strony maszynopisu. Na dodatek przeczytałem ten regulamin... Dawać kubek, skoro zabraliście mi kilkanaście minut z ciepłego popołudnia, które mógłbym spędzić na czytaniu heheszek ;-)
  • Odpowiedz
@Bankierpl: Nie chcę tego kubka bo po pierwsze to szklanka a po drugie jest za darmo a wiadomo u nas w kraju za darmo to jest tylko w****dol.

Poza tym jak za darmo to socjalizm i lewactwo a ja tego nie popieram bo jestem zatwardziały kapitalista!

  • Odpowiedz
@Bankierpl: Jestem Wenszem. Nie muszę nic udowadniać.

Ale opowiem Wam historię bo pewnie nie znacie.

Siedzę kiedyś i gniję w domu, przeglądam mirko (na główną nie wchodzę #pozdrodlakumatych), nagle dzwonek do drzwi DYNG DONG. Nic tam, siedzę dalej, nicz nie zamawiałam. I znowu DYNG DONG. Noszkurnafarfloclamojamać. Zakładam laczki i podchodzę
  • Odpowiedz
@Bankierpl: No i mam prze was shitstorm. Mój #rozowypasek ma jutro urodziny i kazał mi sie tu produkować. Że niby mam dla niej wygrać kubek. Jesli nie chcesz mojej zguby wygraj kubek mi mój luby. Napiszcie mi gdzie można je kupić to jej kupie i będe miał znowu ciepłe obiady jak wróce z pracy. Tylko jeden kubek, a ile spokoju. Dzięki.
  • Odpowiedz