Wpis z mikrobloga

  • 0
@Tashan1337 jak na trackingu nie ma zmian to znaczy że to nie paczka tylko list. Tam jest w śledzeniu tyle, nadano,w transporcie a potem pojawia się nowy wpis jak idzie do doręczenia.
  • Odpowiedz
@Tashan1337: opowiem wam krótką historię mojej przesyłki która szła #pocztapolska z tego miesiąca:
Miejsce odbioru praca, portiernia 24h/dobe 7 dni w tygodniu:
- 05.04 dostałem SMS, że paczka lezy w placówce bo nie było nikogo podczas próby dostarczenia (fałsz, bo portiernia)
- 06.04 polazłem do oddziału, odebrałem paczkę (wydali bez problemu)
- napisałem skargę na awizowanie bez próby dostarczenia
- po 3 dniach przyszła odpowiedź na reklamacje:


A teraz najlepsze i
  • Odpowiedz
  • 0
@Tashan1337 no to istotnie 😜To zależy jeszcze gdzie sprawdzasz śledzenie. Najgorsze oszukane jest w aplikacji Pocztex, na stronie poczty odrobinę lepsze ale też słabe. Na zewnętrznych stronach mają bardziej szczegółowe. Pierwsze z google zobacz sobie np. na epaka.pl Czy nie ma tam nic dokładniej.
  • Odpowiedz
  • 0
@Ramone: chyba #!$%@? z tego wszystkiego będzie. Jest WER Wrocław, na google opinie mówią same za siebie. Ja #!$%@? i cała majówka #!$%@? przez tą instytucje. 🤬🤬🤬🤬🤬🤬
  • Odpowiedz
  • 0
@Tashan1337 a wer Wrocław to ból z braku pracowników. Norma. A jeszcze mają zwalniać w ramach podniesienia sprawności działania firmy xD Tak wymyślił nowy prezes z partyjnego nadania.
  • Odpowiedz
  • 1
@Tashan1337 z WER nie dadzą. Może zadzwoń na infolinię. Podasz numer i może przyspieszą. Bo jeśli to paczka z początkiem PX to chyba to ma dzień czy dwa na doręczenie. Jest oficjalnie powód aby to przyspieszyć
  • Odpowiedz
@Tashan1337: znam ten ból. paczka nadana w poniedziałek, do tej pory czeka w WER Warszawa. A na infolinii (po czekaniu 30 minut, bo 20 osób w kolejce) Pani powiedziała, że nie ma informacji, kiedy do mnie wyjdzie. JAK TO GUNWO FUNKCJONUJE JESZCZE
  • Odpowiedz
  • 0
@Tashan1337
Przesyłka o masie 20 kg, to może być Pocztex (gabaryt S, M, L, XL), Pocztex Kurier48 lub Pocztex Ekspres24 (ostanie dwie to wycofane usługi dostępne dla nadawców z umową zawartą przed ich wycofaniem).
Jeżeli zaś chodzi terminy doręczenia to:
- Pocztex Kurier - D+1 (deklarowany), D+2 (gwarantowany), D+3 (gwarantowany dla przesyłki niestandardowej).
- Pocztex Kurier48 - D+2 (deklarowany), D+3 (gwarantowany)
- Pocztex Ekspres24 - D+1 (deklarowany), D+2 (gwarantowany).

Za opóźnienie w
  • Odpowiedz
  • 0
Update dla zainteresowanych: paczka dotarła do up 10km odemnie. Ale przemiła pani zaproponowała że albo przyjadę sobie odebrać sam albo mi nie dowiozą dzisiaj (pomimo daty doręczenia na dziś) 🤣🤣 Zaorać to gówno..
  • Odpowiedz