Wpis z mikrobloga

Mozliwe jest mieć shadow bana na wiadomości w #tinder?

Na 6 wiadomosci ktore wyslalem do 6 lasek w przeciagu okolo 2 tygodni, zadna nie odpisala
  • 15
  • Odpowiedz
@essos ehhh nowy w swiecie? Niektore laski daja kazdego w prawo bo szkoda czasu na ogladanie profili, a niektore sobie kolekcjonuja pary zeby zbierac followersow na insta, jak ci zadna nie odpisala to nie ban tylko ma cie w dupie. Sorry
  • Odpowiedz
@Maxior99: mnie już nawet szara myszka taka typowa zghostowala po wymianie kilku wiadomości. Jak tak myślę dłużej to to że doprowadziłem do spotkania z tą jedną to niezły fart xD
  • Odpowiedz
@essos: Niestety to może być "próg mordy", musi najpierw przejechać się na kolejnej relacji spotkaniu z innym 'czadem' to może jeszcze się odezwie, czasem po dłuższym czasie 'bo nie była na apce" xD Niestety ja mam też tak czasem, że jak napiszę do takiej TOP dupy co się zmaczowała to nie odpisuje, a takie średniawki że nie wiem po co zalajkowałem to same pisza lol, albo zaniżyć standardy, albo czekać na
  • Odpowiedz
  • 0
@Jody_HiGHROLLER: Usunalem to gowno. Jest jeszcze cos sensownego oprocz Tindra i badoo? Czasem ludzie pisza o FB randki - konto tam jest przywiazane do zwyklego konta czy jak to wygląda?
  • Odpowiedz
@essos: nie jest przywiązane, możesz mieć inne zdjęcia niż na profilu + nie ma tam żadnego info z Twojej aktywności na profilu. Masz jeszcze Boo i Bumble
  • Odpowiedz
@essos: FB Randki ten plus że nie płacisz za premium a widzisz kto Cię lajkuje itd. Trudno powiedzieć jaka baza - czy większą niż na Bumble, gdzie sporo jest kobiet zza granicy. To jest minus Bumble, chyba, że Tobie to nie przeszkadza, ale najczęściej i tak są to turystki które są chwilowo w Polsce. Jest jeszcze Boo, chyba największą baza użytkowniczek z tych trzech apek, tanie premium, możesz sprawdzić przy okazji
  • Odpowiedz