Wpis z mikrobloga

#zwiazki Jak wygląda ściana u kobiety z moich obserwacji?
Mam 28 lat. Uważam że jestem atrakcyjniejsza niż byłam 5 lat temu. Nie znałam wtedy technik makijażu nie potrafiłam się malować. Przez ten czas opanowałam makijaż do perfekcji. Dobry makijaż potrafi zdziałać cuda. Kiedyś nosiłam na twarzy podklad przez który prześwitywały moje pryszcze robilam gruba kreskę na oku. Na starych zdjęciach wyglądam jak clown. Dzisiaj mogę śmiało powiedzieć że opanowałam makijaż do perfekcji. Potrafię malować się jak profesjonalna wizażystka. Duzo pomoglo mi oglądanie filmy na tiktoku z makijażami, każda laska super wymalowana dzielą się swoimi tipami kosmetycznymi.

Jestem sto razy bardziej pewna siebie dzięki makijażowi bo moja twarz wygląda jak twarz modelki. Dzisiaj kiedy idę ulica każdy facet się za mną obraca. To jest magia makijażu, mam +100p. Do pewności siebie mimo że wiem że bez makijażu mam przebrawienia cienie pod oczami jakbym wyglądała na 30 lat. Z makijażem wyglądam na 22.
Kobieta codziennie sie przekonac czy istnieje sciana czy nie. Wystatczy ze zmyje makijaż. Bez makijazu mniej ludzi na mnie patrzy ale nadal mezczyni zaczepiaja mnie na ulicy z prosba o numer.
Kiedy mialam 15-18 lat mezczyni traktowali mnie bardziej infantylnie jakbym byla malym dzieckiem i próbowali podrywać mnie w cringowy sposób jak dziecko byli bardziej pewni siebie żeby zagadać głupim tekstem.

Teraz kiedy wyglądam powazbiej i bardziej jak ekskluzywna kobieta odstraszam obleśnych mariuszy którzy zaczepiali mnie w młodszym wieku. Taki budowlaniec do mnie nie podejdzie bo mnie sie boi gdyż wyglądam na bogatą kobietę, z manierami. Natomiast podbijają do mnie mezczyni o klasę wyżej czyli zadbani i napewno bardziej pewni siebie. Niepewni siebie zakolaki odfiltrowali się sami.

Tak naprawdę ściana u kobiety nie istnieje. Kobieta jest starą jak ubiera się w marynarki,
Ale 30-40 kobieta gdy ubierze sie w stroj jak nastolatka, te szerokie spodnie ktore sa modene u julek to nie ma szans zeby wygladala na 40 lat.

Prawniczka 25 lat ktora ubiera sie w szpilki i marynarke bedzie wygladala na 40 lat. Takze sciana to kwestia tego czy kobieta ubiera sie w dresser bluzy, szekorokie spodnie I nosi makijaż zakrywajacy oznaki starzenia.

#rozowepaski #niebieskiepaski #tinder #zwiazki #p0lka #blackpill #redpill #przegryw
  • 14
  • Odpowiedz
@klewerewel

Jestem sto razy bardziej pewna siebie dzięki makijażowi bo moja twarz wygląda jak twarz modelki.

Czyli generalnie masz kompleksy co do swojej twarzy pomimo że jesteś dojrzalsza i faceci się tobą interesują
  • Odpowiedz
@klewerewel ja też pokochałam makijaż w wieku 27 lat. Teraz mam 29. Ściany dla kobiety to nie ma nigdy, ale z wiekiem jest trudniej na coś poważnego. Co z tego, że się faceci oglądają jeśli oni mają już swoje kobiety, często nawet rodziny. Być ładną w wieku 30 lat to nigdy nie będzie to samo co być ładną w wieku 17-20 lat. I to nie jest tak, że my magicznie wyładniałyśmy tylko
  • Odpowiedz
Uważam że jestem atrakcyjniejsza niż byłam 5 lat temu.


@klewerewel: To źle uważasz.

Nie znałam wtedy technik makijażu nie potrafiłam się malować.


@klewerewel: Bez znaczenia. Po pierwsze makijaż to oszustwo. Po drugie jak facet chce by jego kobieta lepiej wyglądała to uczy ją dbać o siebie albo wysyła ją do specjalisty i problem rozwiązany.

Dobry makijaż potrafi zdziałać cuda.


@klewerewel: Dobry makijaż działa do pierwszej randki na basenie, albo
  • Odpowiedz
A ja mam odwrotnie z makijażem. Zauważyłam że lepiej wyglądam bez, wyjątek to krem wyrównujący ton cery, ale od tych wszystkich podkładów to twarz mi się robi jakas taka brzydka, nie podoba mi się skuktura, pory jakieś większe. Najlepiej sprawdza mi się sam tusz i odzywka do rzęs.
  • Odpowiedz
@klewerewel: jeszcze 2 lata i bardzooo się pomniejszy ilość facetów dla których będziesz materiałem na życiową partnerkę, chyba że ktoś nie chce dzieci dzieci to ok, wtedy wiek nie ma znaczenia
  • Odpowiedz
@amozetoostatniraz: z tym na "poważnie" to może się robi trudniej po 50tce. Jak laska nie ma dzieciaka i nie jest spasiona to "ścianę" zaliczy w wieku 50 lat. Kolesie gdyby faktycznie mogli przebierać w młodszych to cała rzesza sfrustrowanych płaczków tworzących manoferę by nie istniała.
  • Odpowiedz
@PoznanskaSzneka tu nawet nie chodzi o to, że oni mogą przebierać w młodszych. Po prostu ci którzy myśleli o założeniu rodziny raczej już to zrobili. Reszta to towar przebrany. Może i chcą być w związku ale ślub czy dziecko nie interesują ich. Ja nie chciałabym stracić kilka/kilkanaście lat na konkubinat a potem nawet renty po knurze nie weźmiesz za poświęcony mu czas.
  • Odpowiedz