Wpis z mikrobloga

Jest jakaś uczelnia co można sobie zdalnie papier zrobić magister albo magister inżynier z infy, nie mam inz z infy a potrzebuje ten papier do pracy w państwówce jak najmniejszym nakładem pracy i wydaniem kasy, uprzedzając odpowiedzi w stylu tacy ludzie właśnie pracuje w państwówce otóż wiedzę z IT mam ogromną i od dzieciństwa w tym siedzę ale droga potoczyła się zupełnie inaczej

#informatyka #programowanie #programista15k #it #studbaza #studia
  • 11
  • Odpowiedz
@fff112: to jest tylko papier który i tak mija się ze skillem mam skill lepszy niż nie jeden inżynier w tym fachu bo wolałem właśnie uczyć się na własną rękę i nie był mi ten papier potrzebny teraz się to zmienia
  • Odpowiedz
@PanNieznanypl: Skąd ty wytrzasnąłeś, że na pjatk wymagają? To jest typowa prywatna uczelnia, zapewne możesz się sugerować sponsorowanymi rankingami jak perspektywy, ale zerknij na metodologię i wskaźnik "umiędzynarodowienia" na pjatk XD Płacisz i zdajesz. Aktualnie zdalnych nie ma tak dużo w polsce, jest na pw okno, ale tam rzeczywiście coś trzeba robić.
https://www.otouczelnie.pl/artykul/4733/Informatyka-studia-online
  • Odpowiedz
@RapIArbuzy: nie wiem skąd to przeświadczenie że typowa prywatna uczelnia to "płacisz i zdajesz". Tam wiedzą, że nie masz innego wyboru, więc lepiej uwalić, bo więcej kasy wyciągnie się z osoby studiującej 6 lat i więcej, niż takiej co jest tam tylko 4 lata
  • Odpowiedz