Wpis z mikrobloga

Porozmawiajmy o moralności Buddy przez wielu nazywanej "SPRYTEM".
Jak sam Budda twierdzi - 99% jego widzów to Polacy. Żyje w Polsce. Zarabia w Polsce. Firmę buduje w Polsce. Napoje produkuje w Polsce, wszystko w Polsce. Jeździ po polskich ulicach, korzysta z polskich dobrodziejstw.
Dlaczego zatem unika płacenia podatków w Polsce od nabytych pojazdów, tylko rejestruje je w Czechach i Słowacji? Nie stać go? Otóż stać, tylko po prostu jest to zwykłe cwaniactwo i tyle.
Nie ma się co dziwić, skoro jest wychowankiem jego idola czyli "Padre" z Pruszkowa, który go uczył cwaniactwa bo sam ma fury rejestrowane na Słowacji.
Dlaczego firmy, typu DHL/UPS czy Lidl i wiele innych, które nie płacą większości podatków w Polsce są #!$%@?, a taki Budda wynoszony na sztandary przez miliony dzieciaków?
Zwykłe cwaniactwo. Poza tym wszystko porejestrowane na dziewczynę, gdy w końcu coś wypłynie to Budda gołodupiec co mu zabiorą? Klapki Lidla tylko są jego xD

#budda #youtube #motoryzacja #famemma #polskiyoutube #afera
dddobranoc - Porozmawiajmy o moralności Buddy przez wielu nazywanej "SPRYTEM".
Jak sa...

źródło: Zrzut ekranu 2024-04-24 o 14.17.31

Pobierz
 • 23
 • Odpowiedz
@dddobranoc akurat to że właściciel tych samochodów ma patent na podatki to spoko ale nie wiem czemu obarczasz to buddzie skoro on tylko ma czasami kluczyki do nich by pojeździć sobie do filmików ( ͡º ͜ʖ͡º)
 • Odpowiedz
Ogólnie historia dzieciaka co nie miał gdzieś spać, a dzisiaj jedzie lorą po BMW w full wypasie, na który w Polsce czekasz rok plus kilka innych furek, aby później je rozlosować, została chyba raz na zawsze, schowana do działu bajki. PR ktoś go stworzył i w którymś momencie też jak produkt zużyty go pożegna. Taka kolej losu, ale 100 % racji słabe, że kidosy się nim jarają, bo nie ma kim
@
 • Odpowiedz
@dddobranoc: Rejestrowanie samochodów na firmę w Czechach z zysków wypracowanych w Polsce jest jakby nie patrzeć obchodzeniem prawa (cel - uniknięcie akcyzy), o czym zresztą np. w piosence o kupnie Huracana otwarcie mówi. Co innego, gdyby jednak miał oddział w Czechach i tam generował tyle zysków (ale fizycznie generował, a nie tylko przelew od siostrzanej spółki z Polski), że starczyłoby na kupno tych samochodów, wtedy nie miałbym obiekcji.
 • Odpowiedz
Jeździ po polskich ulicach, korzysta z polskich dobrodziejstw.

Dlaczego zatem unika płacenia podatków w Polsce od nabytych pojazdów, tylko rejestruje je w Czechach i Słowacji?


@dddobranoc: Bo ile by nie wpłacić do Polskiego budżetu, to debile politycy albo to ukradną albo zdefraudują.
 • Odpowiedz
 • 3
@dddobranoc ma pieniądze dlatego, że nie #!$%@? na głupoty i potrafił policzyć że rejestrując za granicą oszczędzi. Szanuję go za to, bo politycy i tak pieniądze rozkradną albo dadzą deweloperom.
 • Odpowiedz
@Don_kiszot dobrze wiedzieć widzę że nowe kwiatki wychodzą na światło dziennie i ludzie którzy byli ślepo zapatrzeni w Buddę już tak nie będą go wielbić bo mamy z jednej strony tutaj kukiełkę który siedzi za VAT, z drugiej strony mamy tego JOSE który zajmuje się handlem Bronią
 • Odpowiedz
@dddobranoc: @Wilczynski Ale to w tym złego? Skoro skarbówka się za niego nie wzięła to widocznie jest to legalne. Powiem więcej, sam bym tak robił gdybym chciał kupić coś z silnikiem większym niż 2 litry, bo w Polsce jest złodziejska akcyza ponad 18%.
Gdzie jest większe cwaniakuje? Bo moim zdaniem to państwo bardziej cwaniakuje

To tak jakby mieć pretensje do IT że pracuje na b2b i rozlicza się ryczałtem, bo płaci
 • Odpowiedz
Dlaczego zatem unika płacenia podatków w Polsce od nabytych pojazdów (...)

Poza tym wszystko porejestrowane na dziewczynę, gdy w końcu coś wypłynie to Budda gołodupiec co mu zabiorą?


@dddobranoc: Sam sobie odpowiedziałeś. Jakie ma płacić podatki skoro prawie wszystko nie jest na niego zarejestrowane?
 • Odpowiedz