Wpis z mikrobloga

Jak ktos mowi ze "Ściana" u kobiet nie istnieje to w odpowiedzi przed oczami mam własnie taką Marzenkę. Tu nie chodzi o to, ze nie ma juz zainteresowania u facetów. Tu chodzi o to, że nikt nie patrzy na ciebie jako potencjalną partnerkę a jedynie odskocznie do przelotu, ponawijania makaronu na uszy, spustu na czoło i "next".
Marzenka po 'scianie' jeszcze walczy z iluzją używając mocno ironiczno/ sarkastycznego opisu który jest płaszczem na wewnętrzny płacz i potrzebę wylania swoich niepowodzeń w szukaniu księcia.
Marzenka nadal mysli ze liczy się na rynku, mimo ze jest targetem dla ustawionych gosci z rodzinką albo młodych, jurnych zalepiaczy dziur na jedną noc po czym "ghost", o którym wspomina.
Do Marzenki za niedługo dotrze ze musi obnizyc wymagania lub zainteresowac się ofertą schroniska z kotami i nastawic sie bojowo na oczernianie facetów ze są dupkami i są nic nie warci.
Kobiety, nie bądzcie Marzenkami.

#logikarozowychpaskow #rozowepaski #kobiety #logikaniebieskichpaskow #niebieskiepaski #kobieta #sciana #pill #zwiazki #p0lka #randki #tinder #badoo #bekazpodludzi
banicjant997 - Jak ktos mowi ze "Ściana" u kobiet nie istnieje to w odpowiedzi przed ...

źródło: 438124823_457335060075239_5232750404597531669_n

Pobierz
  • 33
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 11
@programista15cm: KAZDA kobieta znajdzie sobie faceta, zwłaszcza gdy jest młoda. Tylko trzeba odpowiednio dopasowac poziom poszukiwań zamiast szukac księcia na koniu albo oczekiwac od przystojnych bad boyów zmiany. Jesli do tego czasu nic nie znalazła i nadal łapie sie na schemat ruchacza, który ją ghostuje to albo sie nie nauczyła albo nie chce sie nauczyć ze wyglądem i wymaganiami nie urwie nic sensownego na rynku
  • Odpowiedz
  • 4
wiem, ale to juz dużo mówi o tym z kim się zadaje


@czescmampytanie: zgadza sie- dlatego zaznaczyłem ze nadal są poszukiwania księcia na koniu albo regulatorów emocji w postacji bad boya zamieniającego butelkę wódki w przemoc domową xD
  • Odpowiedz
dlatego zaznaczyłem ze nadal są poszukiwania księcia na koniu albo regulatorów emocji w postacji bad boya zamieniającego butelkę wódki w przemoc domową xD


@banicjant997:

Co trzeba mieć w głowie by ten opis interpretować w ten sposób?
  • Odpowiedz