Wpis z mikrobloga

Jak ktos mowi ze "Ściana" u kobiet nie istnieje to w odpowiedzi przed oczami mam własnie taką Marzenkę. Tu nie chodzi o to, ze nie ma juz zainteresowania u facetów. Tu chodzi o to, że nikt nie patrzy na ciebie jako potencjalną partnerkę a jedynie odskocznie do przelotu, ponawijania makaronu na uszy, spustu na czoło i "next".
Marzenka po 'scianie' jeszcze walczy z iluzją używając mocno ironiczno/ sarkastycznego opisu który jest płaszczem na wewnętrzny płacz i potrzebę wylania swoich niepowodzeń w szukaniu księcia.
Marzenka nadal mysli ze liczy się na rynku, mimo ze jest targetem dla ustawionych gosci z rodzinką albo młodych, jurnych zalepiaczy dziur na jedną noc po czym "ghost", o którym wspomina.
Do Marzenki za niedługo dotrze ze musi obnizyc wymagania lub zainteresowac się ofertą schroniska z kotami i nastawic sie bojowo na oczernianie facetów ze są dupkami i są nic nie warci.
Kobiety, nie bądzcie Marzenkami.

#logikarozowychpaskow #rozowepaski #kobiety #logikaniebieskichpaskow #niebieskiepaski #kobieta #sciana #pill #zwiazki #p0lka #randki #tinder #badoo #bekazpodludzi
banicjant997 - Jak ktos mowi ze "Ściana" u kobiet nie istnieje to w odpowiedzi przed ...

źródło: 438124823_457335060075239_5232750404597531669_n

Pobierz
  • 33
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

wy spie rdoliny sobie to tak copeujecie, ale jak laska dojrzeje emocjonalnie, pojdzie na terapie albo i pojdzie na siłownię to nadal może być atrakcyjna, dobrze wyglądać i być super partnerem


@programista15cm: tłumacz to wykopkom, którzy kobiety na żywo boją się dotknąć, twierdząc, że to wina kobiet. To jest inny poziom abstrakcji.
  • Odpowiedz
@banicjant997: wy myślicie że kogoś wyjaśniacie a tak naprawdę się ośmieszacie, przypisując obcym osobom których, nie znacie cechy, które wam się uebały xD

Mi też wykopki pisały, że moje zainteresowania to wyłącznie malowanie twarzy i paznokci, że oczekuję od niebieskiego płaczu na Netflix oraz że mnie wyjaśniono, opisując mój nieistniejący życiorys, gdzie uja a nie mnie wyjaśniono xD

Ludzi trzeba oduczyć czytania z fusów i wyobrażania sobie niestworzonych scenariuszy na
  • Odpowiedz
Marzenka nadal mysli ze liczy się na rynku, mimo ze jest targetem dla ustawionych gosci z rodzinką albo młodych, jurnych zalepiaczy dziur na jedną noc po czym "ghost", o którym wspomina.


@banicjant997: tak naprawde to jest juz tylko materiałem dla typowych wykopków i biednych rozwodników mocno po 40.

wy spie rdoliny sobie to tak copeujecie, ale jak laska dojrzeje emocjonalnie, pojdzie na terapie albo i pojdzie na siłownię to nadal
  • Odpowiedz
wy spie rdoliny sobie to tak copeujecie, ale jak laska dojrzeje emocjonalnie, pojdzie na terapie albo i pojdzie na siłownię to nadal może być atrakcyjna, dobrze wyglądać i być super partnerem

O tak idealna partnerka bedzie kobieta w średnim wieku po karuzeli badboyów i głową napchana copem terapii xd


@Eugeniusz_Zua: nie no, gość ma racje. taka laska może być atrakcyjna, dobrze wyglądać i być super partnerem.

  • Odpowiedz