Wpis z mikrobloga

#iphone #ios #airpods

Kupiłem sobie airpods 2 generacji. Swiadomy nie topowej jakosci dzwieku chciałem mieć wygodnie kompatybilny sprzet z moim iphonem. Jakość dzwieku okazala sie lepsza niz sie spodziewałem, wiec spoko. W uchu siedzą wygodnie, też fajnie. Rozczarowanie przyszlo szybko-otwieranie etui nie zawsze odpala na iphonie okienko airpodsow w ktorym pokazuje naładowanie-raz okienko sie otwiera od razu, czasami po kilkunastu sekundach a często w ogóle. Trzeba wtedy otwierac i zamykać etui aż iphone załapie… ale jeszcze gorsza jest bateria-bez uzywania sluchawek znika mi nawet ponad 20 procent naładowania etui dziennie. Poszukalem na resdditach i oba problemy sie zdarzają uzytkownikom. Potęzny ekosystem srapple… chyba bede musial reklamować sprzęt. Sluchawek nie kupilem w oficjalnym sklepie, wiec musze uderzać do tego sklepu czy moge bezposrednio do apple? Ma ktos doswiadczenie? A moze ktos zna jakies rozwiazanie problemów? Sluchawki ponownie parowałem, telefon restartowałem.
A, no i zeby nie bylo-sprawdzilem, sluchawki sa oryginalne, moj telefon to iphone 12 ze zaktualizowanym softem.
  • 4
  • Odpowiedz
@ratollo To okienko pojawia się raz na ruski miesiąc i szczerze mówiąc po dłuższym czasie bardziej irytuje niż pomaga.
Ustaw sobie widget baterii, tam będziesz widział poziom naładowania słuchawek i etui.
  • Odpowiedz
@ratollo: miałem airpods pro 2 póki na androida nie zmieniłem i pod każdym kątem nie trafiłem na bardziej komfortowe słuchawki. Jeśli słuchałbyś muzyki z apple music to nie ma konkurencji, natomiast wszystko w obrębie ekosystemu apple bo poza to dramat. Jeśli case się sam rozładowuje to zwrot z tytułu rękojmi. Gwarancja ma naprawiać jakieś uszkodzenie, a to wygląda bardziej na wadę sprzętu.
  • Odpowiedz