Wpis z mikrobloga

#!$%@? JAKIE TE NOWE GRY SĄ MĘCZĄCE XD

Zabrzmię teraz mega jak boomer, ale jak chodzi o gierki to odpalając jakieś nowe tytuły to ja się męczę, bo większość czasu przed kompem to czekanie na to żeby pograć. Pełno pokazówek, cutscenek, gadania, no ile można. Ogrywam teraz Shadow of the Tomb Raider i gram w to chyba z 4 tygodnie i przejść nie mogę, bo to jest jakiś interaktywny film, a nie gra xD. 5 minut łażenia jak po sznurku i 10 minut #!$%@?, dłużej niż godzinę mi się nie chce w to grać i już wolę odpalić cs'a albo jakiś staroć, gdzie po prostu sobie gram.

Takim początkiem takiego podejścia były chyba gry od Telltale Games, zwłaszcza Walking Dead, gdzie o jakiejkolwiek rozgrywce nie było mowy i to było oglądanie kilku godzin animacji i coś takiego zdobyło ileś nagród GRY ROKU

Dlatego właśnie kiedyś to było, odpalałeś gierkę, pokazówka na początek którą skipujesz albo i nie i zaczynasz grać jak człowiek

#gry #takaprawda #niepopularnaopinia
yahoomlody - #!$%@? JAKIE TE NOWE GRY SĄ MĘCZĄCE XD

Zabrzmię teraz mega jak boomer, ...

źródło: PressFtoPayRespects

Pobierz
  • 75
  • Odpowiedz
  • 0
@Goddy No na upartego można telltale gierki wsadzić do kategorii point and click, no ale prośba, przygodowki charakteryzowały się myśleniem co robić dalej, nawet głupia różowa pantera dla dzieci prezentowała miniwyzwanie, w walking dead NIC się nie robiło i nie myślało
  • Odpowiedz
zagraj se w jakiegos wieska czy cos to nie bedziesz mial przerywnikow co chwile.


@Agent007cm: W Wiedźminie cutsceny też potrafią po kilkanaście minut trwać, a to opowi chyba najbardziej przeszkadza.
  • Odpowiedz
@Agent007cm: No akurat wiedźmin to kiepski przykład, bo wiele misji to typowe AAA, że pojedź gdzieś pogadaj z kimś kilka minut, pojedź gdzieś indziej troch akcji i potem znowu gadka, troche akcji i znowu scena i wybór. Nie to, żebym narzekał bo uwielbiam taki styl prowadzenia gry, ale OPowi chyba chodziło jednak o coś w stylu wchodzisz i nawalasz.
  • Odpowiedz
@mentari no rzeczywiście fuck me ze polecam grę w której więcej się spędza czasu na misjach pobocznych niż na fabule komuś kto narzeka na liniowość, kompletnie zwariowałem
  • Odpowiedz
Dlatego właśnie kiedyś to było, odpalałeś gierkę, pokazówka na początek którą skipujesz albo i nie i zaczynasz grać jak człowiek


@yahoomlody: dialogi też możesz skipować, w czym problem?
  • Odpowiedz