Wpis z mikrobloga

Po kilku latach spotkałem ziomka ze studiów. W wieku 22 lat miał rekord w martwym 240 kg, potem wszedł na bombę. Pamiętam go jako okaz zdrowia, dziś jezdzi na wózku... Spytany jak do tego doszło, ze łzami w oczach odpowiedział, że zrobił uprawnienia i śmiga na magzynie w czterobrygadówce za 4200 netto... Uważajcie na siebie Mirki.. #mikrokoksy #silownia
  • 42
  • Odpowiedz
@fishhero: Mam cumpla, który się bawił w trójbój siłowy i nawet jakiś medal zdobył w amatorskich mistrzostwach Polski. Jak chłopu pomagałem takie ciężkie płyty przenosić na taras bo wykańczał domek to koleś nie dawał rady bo go plecki bolą. Powiedziałem- leć na siłownię i dojeb sobie jeszcze większy ciężar do martwego ciągu. Koleś już jest praktycznie inwalidą. Sport to zdrowie, ale jak to sport amatorski, a do siłowni to niestety potrzebne
  • Odpowiedz
@Wiotq: Ale #!$%@? netto? Co to jakiś luksusowy magazyn w dubaju czy w dużych miastach faktycznie tyle płacą xD. U mnie to maks 5000 brutto.
  • Odpowiedz
@Mikka: Zakład produkcyjny z magazynem na ktorym lata z 10 wózkowych na zmianie, teraz chyba standardem jest 6.6 brutto plus z 1-1.5 w premiach za nocki,wyniki itp.
  • Odpowiedz
@Nowystaryziel: ja aż sobie w zeszycie zapisałem do ćwiczeń, że co jak co, ale przy ćwiczeniu pleców to pełna pokora. Ja się nawet nie łapię za Martwy Ciąg i tym podobne. Tylko hantle, wiosłowanie, przysiady z ketterami, ten atlas co ma haki (ruszający się góra dół, nie wiem jak to się nazywa). Nigdy nie dam tam sobie >60kg, chyba że będę na tyle mocny, że na lajcie będę robił 10-13 powtórzeń
  • Odpowiedz