Wpis z mikrobloga

Kurde pobolewają mnie pod naciskiem 2 zęby jeden obok drugiego, które kiedyś były robione u jednego dentysty(z luxmedu), a do tego jeszcze piszczy mi w uszach. Ja pitole, depresji idzie dostać. Moze przez to ostatnio ciągle nie śpię. Pojutrze niby mam termin do dentysty ale nie wiem czy nie zrezygnować, bo to raczej dziadowską baba na nfz. Nie ufam jej bo kiedyś świadomie mi zostawiła za duże wypełnienie w 6 u dołu przez co potem obijam sobie 6 u góry, tak ze tez cis się w nim spieprzyło. A z laryngologiem jest problem bo odległe terminy na za miesiąc. Niby mógłbym iść prywatnie, ale tych wizyt pewnie będzie więcej i każda ze 300zl + jeszcze dentysta i dużo tych wydatków, a jestem aktualnie na bezrobociu. Ehh

#medycyna #zdrowie #stomatologia #laryngologia #zalesie #depresja #sen
  • 2
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@dzikop To było tak że miałem połamanego zęba z ruchoną ścianką. Dentystka chciała mi to tymczasowo podle pić (swoją drogą tot tez byl jej błąd bo przez to się ropa kosiła i mnie bolało) no i po zrobieniu tego wypełnienia mowilem jej chyba raz albo 2 żeby poprawiać, raz poprawiła za drugim razem coś tak jakby kręciła nosem, ja powiedziałem że, no chyba że miałby się rozwalić, + pomyślałem sobie ze 2
  • Odpowiedz