Wpis z mikrobloga

Różowe są mądrzejsze od niebieskich. Dowód:

Różowa powie: "Chcesz abym po ślubie przyjęła twoje nazwisko? Spoko, niech będzie, to tylko nazwisko, skoro cię kocham to to dla ciebie zrobię".

Niebieski powie: "Nie chcesz zmienić nazwiska na moje? Nie kochasz mnie! Nie chcesz stanowić ze mną rodziny! W takim razie podpisujesz intercyzę albo ślubu nie będzie! Co, ja równie dobrze mogę zmienić nazwisko na twoje? Co to za nowoczesne wymysły i fanaberie? Nigdy w życiu, facet powinien się szanować i nie pozwalać babie włazić sobie na łeb!"

No bo przecież to jest aż tak ważne, a jednocześnie wymaga się tego wyłącznie od kobiet, żeby to one się poświęciły, latały po urzędach czy pozbywały się własnej tożsamości. Od faceta nie wymaga się poświęcenia względem swojej kobiety, według facetów kobieta jest od tego by usługiwała facetowi i ułatwiają oraz uprzyjemniała mu życie, samej poświęcając dla tego celu swoje własne szczęście i potrzeby. A w zamian co ma? Górę mięcha, którą trzeba karmić i obrabiać w łóżku.

Do tego różowe są bardziej nowoczesne i rozwijające się wraz z rozwojem cywilizacji i kultury, a faceci dalej są zaściankowowi jak setki lat temu.

Różowa nie robi ebania o głupie nazwisko a facet emocjonuje się tą kwestią jakby od tego zależało jego życie xD Hipokryzja.

#logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #zwiazki #p0lka #slub
  • 36
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Strigiformesman: niby dlaczego? Na wykopie co rusz jest wpis wyśmiewający kobiety które mają podwójne, a nie wyłącznie mężowe nazwisko, no bo to wstyd dla faceta niby jest jeśli kobieta nie zmienia swojego nazwiska na nazwisko męża tylko dokłada jego do swojego, same wykopki tak twierdzą więc niczego nie zmieniłam ale to że kobiety nie robią problemów z takimi rzeczami a faceci tak świadczy o tym że tu kobiety zachowują się
  • Odpowiedz
@AlienFromWenus: słuchanie wykopków w takich kwestiach jest równie sensowne jak słuchanie księdza odnośnie wychowywania dzieci. Przecież kwestia nazwiska to czysta formalność do ustalenia podobnie jak wiele innych, a jeżeli ktoś robi z tego problemu jakieś dramy, to chyba dobry moment żeby wszystko jeszcze raz przemyśleć. Równie dobrze można powiedzieć że mężczyźni są mądrzejsi bo ustępują kobietom w tym żeby w mieszkaniu nie było stołu bilardowego tylko taki obiadowy.
Jak dla
  • Odpowiedz
@AlienFromWenus: właściwie można skończyć czytanie po słowach o ślubie.
Gra w małżeństwo jest ustawiona, zyskuje kobieta, facet ryzykuje. Jeżeli już dochodzi do dyskusji o ślubie i nazwisku, to już facet udowodnił, że nie ogarnia o co tu chodzi.
  • Odpowiedz
@AlienFromWenus: musisz wyjść z piwnicy xD przynajmniej 1/3 małżeństw wśród moich znajomych to laska zostająca przy swoim lub biorąca podwójne nazwisko i nikt się nigdy o to nie kłócił, faceci sami mówili (nawet ci, których żony wzięły ich nazwiska), że to kobieta ma wybrać jak jej pasuje. Myślenie że na świecie jest tak jak na wykopie to już niezła odklejka
  • Odpowiedz
Do tego różowe są bardziej nowoczesne i rozwijające się wraz z rozwojem cywilizacji i kultury, a faceci dalej są zaściankowowi jak setki lat temu.


@AlienFromWenus: Szczególnie te z OnlyFans bardzo rozwinęły się cywilizacyjnie.
  • Odpowiedz