Wpis z mikrobloga

Wykopek @Milo900 napisał wysryw w którym dziwi się, że ludzie traktują swoje zwierzęta jak członków w rodziny a nie robią sobie dzieci które będą skazane na życie w syfie albo zwyczajnie nie cierpią kaszojadów no i usunął mój komentarz i dodał mnie na czarno bo mu nie pasował do narracji posta gdzie się wszyscy pałują jak to fajnie mieć domowe przedszkole XDDD lepiej niech się dziećmi zajmie a nie się produkuje na wykopie. Nie każdego jara zmienianie obsranych pieluch drącego pół dnia ryj bachora.

#zwierzeta #psy #koty #zycie #ludzie #relacje #zwiazki #milosc #psychologia #antynatalizm
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@imargam_2137 Ale chłopie, ja rozumiem że się wkurzyłeś na autora wpisu ale zmanipulowałeś jego wypowiedź koncertowo (jak na ironie pewnie dlatego, że prawda by Ci nie pasowała do narracji posta). Nie napisał nigdzie, że ludzie traktują zwierzęta jako członków rodziny tylko traktują zwierzęta jak swoje dzieci. To jest zupełnie inny przekaz z którym większość ludzi się zgodzi. A przede wszystkim nigdzie nie napisał nic o robieniu dzieci, dopisałeś to sobie wkładając
  • Odpowiedz