Wpis z mikrobloga

Powiem wam, że mam dos jeżdżę po autostradzie bez celu i nie wiem co z sobą zrobić, może doradzicie mi?

Mianowicie ostatnio byłem na kebabie i jadłem chłopskom mordom kebaba i nagle dosiadła się do mnie #szaramyszkadlaanonka i zapytała się mnie czy dałbym jej do siebie numer, bo się jej spodobałem, dużo nie myśląc dałem jej ten numer.

Odezwała się do mnie wieczorem i zaczęliśmy pisać, o dziwo nawet nie miałem z tym większego problemu, więc jakoś tak wyszło, że spotkaliśmy się na ciastko. Wszystko szło po mojej myśli, czułem się jak w jakiś filmie, gdzie grałem główną rolę. Nigdy żadna kobieta nie otoczyła mnie taką uwagą. Szczerze? Dobrze, że przychodziłem w jeansach bo k0000tas stał mi non stop. Nie mogłem przestać patrzyć się na tą piękną buźkę w okularach. Zapytacie dlaczego piszę ten post?

W pewnym momencie rozmowy, zeszyliśmy na temat naszych doświadczeń z płcią przeciwną, o dziwo nie miała z tym żadnego problemu, że jestem prawiczkiem, a nawet powiedziała, że fajnie bo będę cały jej.

Problem pojawił się kiedy opowiadał o swoich doświadczeniach, dokładniej mówiąc to co przykuło moją największą uwagę to to, że zagadał kiedyś do niej turek na mieście i wyciągnął od niej kontakt.
Wiecie co ona zrobiła? ZACZĘŁA JEŹDZIĆ SPECJALNIE DO NIEGO DO SZWECJI!!!!!!! On nie odwiedził jej nigdy, zwyczajnie znalazł sobie babę, która sama do niego przyjeżdżała i mu się oddawała, dodatkowo odbyła z nim swój pierwszy raz.

Ja rozumiem, że kobiety lubią brąz, ale od tego momentu nie potrafię na nią spojrzeć w normalny sposób. Czuje do niej obrzydzenie.

Uważacie, że to jest problem z moim podejściem??? Co ja mam w ogóle teraz zrobić, myślałem, że udało mi się znaleźć ideał, że uda mi się wyjść z #przegryw Jedyną rzeczą która mi się podoba to to, że jestem jedynym białym, który się jej spodobał, a w moich rejonach ciężko o osoby z innym kolorem skóry, więc czuje, że jest w pełni moja. Tylko co mi po tym jak nie potrafię się teraz przełamać. Ciągle widzę tego turasa, który ją bezcześcił a ona jeszcze latała do niego do Szwecji....

#p0lka #kobiety #rozowepaski #zwiazki #karolkuwrucdokacperka #spucha
LagorL - Powiem wam, że mam dos jeżdżę po autostradzie bez celu i nie wiem co z sobą ...

źródło: photo_2024-04-20_17-19-28

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz