Wpis z mikrobloga

@obk To kosztuje 48 zł w Polsce bez promocji z tym, że kanapka jest nieporównywalna jakościowo, więc to trochę inne produkty o tej samej nazwie
  • Odpowiedz
@PiszpanJan2k21: głównie bieganie i rower, na siłkę też chodzę ale bez wczuwania się, po prostu aby rozruszać różne partię
wiadomo, szczypior nie jestem ale żaden brzuch mi nie odstaje
sport uprawiam tylko dla zdrowia i aby się nie zalać, nie mam żadnych ambitnych celów choć kilka lat temu biegałem 10km w 43:30 i mam pewnie z 10 maratonów zaliczonych (takich zorganizowanych np. ten orlenowski w wawie). Treningowo miałem taki rok w
  • Odpowiedz
@Vadzior: o #!$%@? rwa to straszne urwisko ja też problemy delikatne dokładnie takie że już ze trzy lata wali mnie pachwina ale 8k rocznie na szosie robie u mnie tylko szosa j spacery chciało by się te 75 przy 187 wzrostu. Szybkiego powrotu do zdrowia szanuje że się coś działa bo samo nie przychodzi najprościej siedzieć na dupsku kiedy na dworze wieje że wywraca co by się nie zmęczyć.
  • Odpowiedz
@PiszpanJan2k21: Mnie nic nie waliło po nodze/pachwinie do czasu. Miałem tylko ból i sztywnienie pleców raz na półtora roku, dwa. Od 20 lat. Przez parę dni i samo mijało. Bez lekarza i leków. Tłumaczyłem to korzonkami czy tam lumbago. Ale moją różowa też tak miała parę razy w życiu. I moi rodzice też. Więc olewałem. Rok temu od czasu takiego bólu który trwał ponad tydzień i skończyłem u lekarza waliło mnie
  • Odpowiedz