Wpis z mikrobloga

@murmurlrl: ja sobie ostatnio poszalałem i nakupowałem tam kanapek w promocji, że średnio 30 cm wychodziła za 20 zł xD. Nie warto było, jakbym miał 3x więcej zapłacić to bym chyba aż zadzwonił do rodziców, że właśnie dokonałem nowego najgorszego wyboru życiowego.
  • Odpowiedz
@kutmen2: ale przy tej knapce też się ktoś napracował, stworzył całą sieć, uruchomił Ci lokal pod nosem, dał możliwość dostawy, zadbał o parking dla Ciebie, nie musisz zmywać i tak dalej
jak kilkadziesiąt groszy to czemu za niewiele więcej nikt nie sprzedaje kanapek? przecież to żyła złota by była, subway by upadł i wszyscy by jedli za kilka zł Twoje kanapki

mi kanapki ze składników z netto czy lidla nie smakują,
  • Odpowiedz
Hahahahahah 50 pln czy 60pln za bulke z salata, ludzie to jednak maja wyobraznie - przeciez to nawet nie trzeba miec zadnego czasu zeby takie cos zrobic...
  • Odpowiedz
  • 1
@szzzzzz: Trzeba jeszcze dodać, że foodlong jest w rzeczywistości większy jak na zdjęciu, za £10 masz foodlong, czipsy/ciastko owsiane, 0,5l cocacola(lub inny napój) i frytki. Biorę regularnie na drugie śniadanie jak zajeżdżamy zatankować i napycham się tym jak świnia, 70 PLN w polskich realiach to jakaś kpina. W UK to dobry posiłek w przystępnej cenie, w Polsce przepłacanie za mniejsze porcje.
  • Odpowiedz
@Vadzior Często jem "na mieście" ale nie przepłacam. Kawałek bułki, sałata, wędlina kiepskiej jakości i dla Ciebie jest to okej? Jesteś zjebem i się z tym pogódź.
  • Odpowiedz
@kutmen2: Pisałem, że jem "czasem" w subwayu. A potem w dyskusji wyjaśniłem, że ogólnie to jadam tylko w gastro.
Nie uważam, że w subwayu jest kiepska jakość. Nie trzeba brać jakiejś szynki, w podobnej cenie masz kurczaka, wołowinę czy tuńczyka. I opcje wege. Warzywa są ok, zawsze świeże.
Dodatkowo op coś zakombinował chyba z tymi cenami, sprawdziłem u siebie i są niższe. Tak, też na uber eats. I tak, uber eats
  • Odpowiedz
#moderacjacontent #moderacja Proszę o usunięcie mirka @Vadzior z wykopu bo jest #!$%@? kretynem i naiwniakiem


@kutmen2: ale wiesz, że tagi w odpowiedzi w jakimś wpisie... niedziałają? Prawie 5 lat na wykopie i nie wiesz? xd może za bardzo przeżywasz, że sobie wydaje swoje pieniądze tak jak ja chce, a nie Ty?
  • Odpowiedz
@murmurlrl bo w Polsce jest coś zepsute. Jedzenie w knajpie jest turbodrogie. W Niemczech kebab ta sama cena co u nas. W Anglii ostatnio jadłem wrapa w mc ...codziennie bo był za 10 zł xd w Polsce jest za 22? W Czarnogórze pizza za 20 zł. To się nawet nie opłacało kupowac gotowizny w markecie. W Polsce się mega opłaca kupować w marketach. Jedynie kebab wychodzi względnie korzystnie albo duza pizza na
  • Odpowiedz
  • 1
U nas nie ma kultury streetfoodu.


@Simfecstio #!$%@? a nie kultury streetfoodu, u nas jak w innych krajach o mentalności wschodniej Europy ludzie płacąc więcej lub kupując coś na co ich nie stać podbijają sobie swoje własne ego, taki paradoks że im drożej tym lepiej mu smakuje xD

Dlatego ja w PL chodzę tylko do jakichś lokalnych tanich knajp z dobrymi opiniami, a jak chce zjeść coś lepszego to jem to na
  • Odpowiedz
@Zabi96 ja w Polsce nie jem w restauracjach. Chyba że firma płaci xd ale kebab jest czasem w dość dobrej ceny. No ale to nie czasy gdzie mega rollo z zahira było za 20 zł. Jeszcze na pół i jedzenie jak za darmo. Ceny w marketach są dość niskie. Stąd polska mimo 3 od końca w wynagrodzeniach z uwzgledeniem parytetu siły nabywczej jest niewiele niżej niż Hiszpania czy Włochy.
  • Odpowiedz