Wpis z mikrobloga

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@mirko_anonim wmawiasz sobie mocno że jesteś szczęśliwa w tym małżeństwie i serio myślisz że seks z kimś obcym będzie mężowi sprawiał przyjemność wiedząc, że wolisz kochać się z kimś innym niż on sam. Albo oboje jesteście mocno #!$%@? i takie coś ma szanse albo mąż robi dobrą minę do złej gry. No cóż powodzenia.
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: gdyby istniała aplikacja do znajdowania wartościowych osób bez wysiłku to już by nie istniała bo cały rynek matrymonialny by się tam przeniósł. To się nazywa niewidzialna dupa rynku
  • Odpowiedz
@mirko_anonim nie bierzecie pod uwagę stworzenia "przyjacielskiej relacji" ale tylko z jedną kobietą?
Osoby mające niewielkie doświadczenie (chyba że bardzo młode) raczej nie będą wchodziły w relacje FWB, w dodatku takie, które nie są na wyłączność i nie dają szans na rozwinięcie się w coś więcej
  • Odpowiedz
gdzie nie trzeba wkladać maksymalnego wysiłku w oddzielaniu ziarna od plew


@mirko_anonim: chyba sobie żartujesz, szukanie jakiejkolwiek sensownej, konsensualnej niemonogamii to orka na ugorze. Chyba że chcesz jakąś borderkę, to trzy minuty ( ͡° ͜ʖ ͡°) ale tak to standardowo, raczej tinderek i podobne portaliki.

edit, po namyśle stwierdzam, że szukanie w ogóle sensownych relacji to orka na ugorze.
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: powiem ci co będzie. Ty zostaniesz z babą a mąż odejdzie.
Mam ziomka co to przerabiał, żona mu przyprowadziła koleżankę, początkowo niby do trójkątów potem bawily się same, chlop poleciał na drugi plan i małżeństwo się skończyło
  • Odpowiedz
via mirko.proBOT
  • 0
✨️ Autor wpisu (OP): @olgiert śmiech śmiechem, ale prawda jest taka, że poczucie grzechu miało cholernie istotny wpływ na moje problemy z seksem

@sberatel może nie wyraziłam się jasno. Luźna propozycja otworzenia związku wyszła najpierw od męża, co trawiłam przez dwa lata. Nawet nie myślałam o tym, że ja mogłabym na tym skorzystać, bo i tak mam wyrzuty sumienia z powodu własnej wadliwości. Jednak dojrzałam do chęci sprawdzenia, nawet "jednorazowego", czy to byłoby dla nas.

Jestem szczęśliwa. Mówię to z całą pewnością. Myślałam, że jest inaczej, ale kiedy rozpoczęliśmy życie seksualne, okazało się, że seks nie jest całym światem, a ważniejsze są dla nas inne aspekty naszej relacji. Poza tym dużo się przytulamy i czasem czuję podniecenie (,co być może oznacza,.że jestem gdzieś tam na skali biseksualizmu blisko homo, ale jednak coś
  • Odpowiedz
via mirko.proBOT
  • 0
✨️ Autor wpisu (OP): Przepraszam za zdublowanie. Pomyślałam, że ktoś może być ciekawy, na czym polega dramat cross orientation/mixed orientation, a nie ma polskich źródeł; wiem, że nazwa strona to Red flag xD ale sam artykuł jest wartościowy i pierwszy, na jaki trafiłam, googlując moje przypadłości. Byłam w szoku, że więcej osób tak ma.

  • Odpowiedz
via mirko.proBOT
  • 0
Anonim (nie OP): Nie znam się na tym, ale może aplikacje typu Tinder? Ewentualnie kluby dla swingersów. Można poznać naprawdę fajnych, otwartych ludzi, niekoniecznie skoncentrowanych tylko i wyłącznie na sferze erotycznej. Są też różne strony do szukania/poznawania par swingersów.


· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: Nighthuntero
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: Typ ma wysokie libido, jednocześnie mówi że seks jest w tym wypadku dla niego sprawą drugorzędną. Po czym i tak zaproponował ru*anie się z kimś innym. Widać że facet się realnie męczy i mówi tak po prostu by ciebie nie urazić. Nie powie ci przecie w twarz że jest #!$%@? i potrzebuje kogoś innego do ruchania albo zacznie go nosić. Może jednak pójść w jeszcze inną stronę i wyszukać
  • Odpowiedz