Wpis z mikrobloga

@senser:
Znam rozwodników, którzy ułożyli sobie życie na nowo i takich jak ty, którzy siedzą w toksycznych związkach, wegetują i przyglądają się swojemu cierpieniu. Nawet jak są dzieci, to rozwód jest dla nich zdrowszy, niż przyglądanie się toksycznej relacji rodziców, bo w przyszłości odtworzą ten sam schemat.
  • Odpowiedz
@senser: mój zegarek pokazuje "stres" jedynie na podstawie tętna, więc najbardziej jestem zestresowany w trakcie ćwiczeń. Zajebisty ficzer ¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz
@pan_Dzik oczywiście że mierzy psychiczny stres. Mam garmina instinct edycję esports - są dedykowane funkcje pod granie takie jak pomiar stresu i tętna w trakcie gry w czasie rzeczywistym. A to przecież nie wykonuje raczej wysiłku fizycznego. Masz scr jak to wygląda podczas grania. Akurat tam gdzie najwyższe słupki to był ciężki mecz.
Credek - @pan_Dzik oczywiście że mierzy psychiczny stres. Mam garmina instinct edycję...

źródło: image_picker_EE09BB94-F5E5-4B70-B6E3-D65F7D0D2D92-10069-00000335DBE1ABD8

Pobierz
  • Odpowiedz
@senser: baba do #!$%@? przez balkon w gta rp, no chyba, że sam jesteś jakiś #!$%@? i kobita ma powód xD to już pozostawiam do własnej i bliskiego otoczenia interpretacji
  • Odpowiedz
@senser: tak z czystej ciekawości jak wyglądała wasza relacja przed ślubem, jak traktowała innych ludzi w stresujących sytuacjach np. kelnerów kiedy zamówienie było wolniej niż zwykle, ile czasu minęło pomiędzy zamieszkaniem razem a wzięciem ślubu?
  • Odpowiedz