Wpis z mikrobloga

#motoryzacja #rodzina #dzieci #podroze #samochody #wozkidzieciece

Cześć,

Mam takie pytanie, jak radzicie sobie w rodzinie 2+2 w podróży autem? Mam na myśli jak duże auto musi być gdy jest dwójka małych dzieci (żona w ciąży i się okazało że będą bliźniaki ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)

Mam teraz gram coupe BMW g26, niecałe 500L bagażnik, klapa cała podnoszona i zastanawiam się czy to + bagaznik dachowy wystarczy, przy zmianie żona kombi nie chce więc zostaje jakiś suv (i zastanawiam się czy takie BMW x3 audi q5 wystarczy czy jednak celować w x5 q7)

Zakładam że będą dwa foteliki i podwójny wózek w takim przypadku
  • 25
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@jaavi666: mam troje w różnym wieku, niedawno zmieniłem S-Max na kia sportage, jestem pewien że pojeżdżę do końca gwarancji i wracam do forda. Mnie się podoba, funkcjonalne, po złożeniu siedzeń mnóstwo przestrzeni do transportu różnych różnych rzeczy. Kia mieści z złożonymi siedzeniami futerał z wędkami, parę gratów fotel na rybki i koniec. Wypad na kilka dni to max trzy nieduże torby podróżne. Popatrz na S-Max jak kieszeń pozwoli wersja vignale.
  • Odpowiedz
@jaavi666: znajomy, który ma 3 małych dzieci powiedział, że jak miał jedno to na wyjścia z domu/wyjazdy miał z------y cały bagażnik, a jak ma trójkę to ma pół.
Czyli kwestia doświadczenia i obyvia z sytuacją.
Wiem, że to nie odpowiedź na twoje pytanie. Nie mam dzieci, nie znam się, nie mam rad praktycznych.
Wrzucam tylko ten cytat, bo może kiedyś pomoże ci złapać ddystans do przesadnego zbrojenia się na zapas,
  • Odpowiedz
@jaavi666: Te dzisiejsze pokolenie to strasznie rozpieszczone, my rodzinką 2+2 się do Seicento na dwutygodniowe wczasy nad morzem pakowaliśmy ( ͡° ͜ʖ ͡°) A odpowiadając na pytanie - olej suvy, które zajmują 2 miejsca parkingowe, za to są ciasne w środku, a kup jakieś kombi i tyle.

  • Odpowiedz
@jaavi666: Ja to jeszcze teściową zabieram zawsze na wyjazdy więc wychodzi 2+3 xd a tak serio to znajomy ma dwójkę rok po roku i w x3 się mieszczą ale musi być bagażnik dachowy bo prawie cały bagażnik zabierają dwa wózki
  • Odpowiedz