Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

  • 0
@DeoLawson: właśnie się zastanawiam nad tym, nie mam finansowego doświadczenia ale zamierzam w przyszłości otworzyć firme i niektóre rzeczy z sylabusa mogą sie przydać. Pewnie wpierw przerobie z 3-5 razy materiały i wtedy podejme decyzje, tak czy siak czas ten na studiowanie tych materiałów nie będzie raczej stracony
  • Odpowiedz
@dev_null__: Siemano, ja pracuje w BI jako dev dashboardow/ dev engineer do pipelineow, w obszarze Supply Chain/ dostawcy /Procurement
W mojej pracy sa ludzie po wszelakich studiach, z tego co widze liczy sie komunikatywnosc, techniczna orientacja, rozwiazywanie problemow lub zdolnosc do ich znajdowania w necie.
Raczej nikt nie patrzy jakos szczegolnie na certyfikaty.
Zapraszam na priv to mozemy sobie pogadac.
  • Odpowiedz
@dev_null__ robienie CFA bo zamierzasz otworzyć kiedyś firmę to trochę jak studiowanie medycyny, bo kiedyś może się ukroisz w palec i będziesz mógł sam zszyć.
Jeśli firmę chcesz otwierać w PL to tak jak @DeoLawson wspomniał lepsze będą studia z finansów - będziesz miał podstawy prawa gospodarczego, ogarniesz księgowość, liźniesz trochę marketingu, zarządzania, coś o łańcuchu dostaw też powinno być.
  • Odpowiedz