Wpis z mikrobloga

W zeszłym weekend miałem u siebie po raz pierwszy od dawna kobietę.
Nie wiedziałem czy po 2h iść w seks i większy dotyk (czy tego chce) itd to położyłem powoli dłoń na jej ramieniu i powiedziałem
"Czuję że się zaraz spocimy". Tak nawiązanie do seksu pośrednie/żartobliwe, żeby zobaczyć jak zareaguje bez wyjścia na creepa i pójśćia od razu w erotyczne rzeczy.
I skończyło się na tym, że wyszła po godzinie niecałej. W sensie nie wyczułem, że się jakoś zgorszyła ale wydaje mi się że przed tym jednak planowała być dłużej.
Wnioski takie, że muszę być bardziej stanowczy i bardziej zbliżyć się całym ciałem czy coś i zobaczyć reakcję, zamiast iśc w takie pośrednie sugestie.

#zwiazki #rozowepaski #logikarozowychpaskow #seks #randkujzwykopem
  • 71
  • Odpowiedz
"Czuję że się zaraz spocimy"


@Kantar: ( ͡° ͜ʖ ͡°) Wy się później dziwicie, że Was kobiety nie chcą, "nie ma chemii" i reszta wymówek. Jak tu regularnie pojawiają się wpisy creepów robiących związkową cringówę. Aż się zastanawiam, jak do tego momentu Wy te kobiety w ogóle zdobywacie xD

W sensie nie wyczułem, że się jakoś zgorszyła

#!$%@?ła w podskokach w trybie slow-motion ( ͡° ͜
  • Odpowiedz
ja raz słyszałem że gość z tindera przyjaciółce koleżanki powiedział "wylizać Cię?" XD


@razdwatrzy55: Znałem kiedyś ciekawego gościa, który poznając nową pannę pytał ją, czy rucha się w dupę. Dociekając, co nim kieruje, zapytałem go o motywy, które okazały się być nie pozbawione sensu - twierdził, że jeżeli po takim tekście dziewczyna da mu w ryj, to przynajmniej od razu będzie wiedział, że się z nią nie dogada. Jeżeli natomiast będzie
  • Odpowiedz
@Kantar: ogólnie to prawda że jesteś cringe i nie jesteś zbyt błyskotliwy w tych tematach, ale prawda też jest taka, że jakby powiedział to wystarczająco przystojny chad to jej reakcja bylaby inna: "hehe tak? a co będziemy robic hihi..."

Analogiczna sytuacja co w opisach na tinderze. Beciaki główkują godzinami żeby mieć jakiekolwiek szanse, a chad daje link do IG i tyle.
  • Odpowiedz