Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Chyba czytam za dużo wykopu, ale czy 28-30 latka jest naprawdę takim odpadem na rynku matrymonialnym? Rozstaje się z niebieskim z którym byłam 10 lat. Okazało się że mnie oszukiwał co do planow rodziny i nie potrafię mu już zaufać. Nie mamy dzieci ani ślubu. Czy ktoś z Was poznał swoją miłość po 30? Nie chce od razu wchodzić w nowy związek i traktować kogoś jak plasterka, ale mam w sobie dużo miłości i nie wyobrażam sobie życia w samotności :(
#zwiazki



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: RamtamtamSi
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 39
  • Odpowiedz
Czy ktoś z Was poznał swoją miłość po 30?


@mirko_anonim: nie, nikt nigdy po 30 juz nikogo nie poznał, jak się kończy 30 i nie ma w danym momencie partnerki to przyjeżdża smieciarka () z takim myśleniem to się nie dziwie ze chłop miał wątpliwości co do przyszłości...

Chyba czytam za dużo wykopu, ale czy 28-30 latka jest naprawdę takim odpadem na rynku matrymonialnym?


jeśli byłaś w
  • Odpowiedz
tylko według 20paroletnich prawiczków z wykopu mieszkających z rodzicami, którzy chociaż w internecie mogą dać trochę upust swojej życiowej frustracji i popluć sobie anonimowo na wszystko i wszystkich. Poza wykopem nie funkcjonuje większość mechanizmów relacji damsko męskich, traktowanych tutaj jako pewnik, coś oczywistego.

Ogólnie przebywanie na wykopie będąc kobietą to jest jakiś skrajny masochizm. Ta wąska grupa zyebów genetycznych szczególnie postująca na #przegryw i #blackpill nie ma nic wspólnego z 90% normalnych,
czescmampytanie - >tylko według 20paroletnich prawiczków z wykopu mieszkających z rod...

źródło: ccxx

Pobierz
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: nie. Wykop ma coś koło 2mln użytkowników, a wpisy mówiące, że kobieta koło 30 to odpad i 'it's over dla baby' mają po 500plusów (wg instytutu danych z dupy). Wiec nawet na tych danych z dupy widać, że odsetek wykopków hejtujących 30letnie singielki szukające chuopa jest marginalny. Reasumujac - skoro w tym siedlisku #!$%@? jest to marginalne, to w życiu jak to w życiu - możesz w ogóle nie spotkać
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: Nie słuchaj wykopków. Większość z nich to przegrywy, które muszą wyładować na kimś swoją frustrację i tworzą sobie alternatywną rzeczywistość, w której kobieta ma jakiś termin. Osoba, którą znam, właśnie po 30, poznała przystojnego faceta na wysokim poziomie, więc nic się nie bój!
  • Odpowiedz
Trafiłaś na dzbana, skup się na sobie, miłość sama przyjdzie.


@MalpkaJeanPaul: takie coś można poradzić chyba tylko kobiecie - do ŻADNEGO faceta miłość sama nie przyjdzie, życie to nie jest film romantyczny że pewnego dnia wyjdziesz na klatkę i akurat będzie wchodzić nowa sąsiadka której wypadną z siatki pomidory, pomożesz jej i tak zacznie się wasza wspólna przygoda xd

laska to faktycznie jedyne co musi to być w odpowiednim miejscu gdzie
  • Odpowiedz
Nie słuchaj wykopków. Większość z nich to przegrywy, które muszą wyładować na kimś swoją frustrację i tworzą sobie alternatywną rzeczywistość, w której kobieta ma jakiś termin. Osoba, którą znam, właśnie po 30, poznała przystojnego faceta na wysokim poziomie, więc nic się nie bój!


@Femme-nie-Fatale: tak tak oczywiście tylko WY-KO-PKI to jest jakaś aberracja rzeczywistości a w realu nikt tak nie myśli - dokładnie tak samo jak na #tinder to nie ma
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: to że baba w okolicy 30 to odpad piszą tylko przegrywy.
Ja normalnie znalazłam faceta po 27 roku życia i myślę że nie miałabym problemu w znalezieniu innego (ale nie zamierzam, bo trafiłam bardzo dobrze).
Jak ktoś ma 22 lata to oczywiście, że dla niego 30 latka to stara baba XD
Ale 30 latka nie szuka 20 latka tylko jednak 30 i wyżej latka.
  • Odpowiedz