Wpis z mikrobloga

#wojna #ukraina #dyskusja #prawda #polityka

Tak to wygląda. A wy dalej ze patriotyzm i miejsce urodzenia na którego wybór nie mieliście wpływu? Albo że tutaj mieszkacie 20 lat i macie obywatelstwo? Albo że jakiś obowiązek bo na papierku jest tak napisane przez kogoś a nie przez was? Bo babcia i dziadek tutaj żyli?

Tak się wam wmawia a wy łykacie jak pelikany. A teraz na Ukrainę w okopy za interesy polityków, bogaczy i korporacje. Pamiętajcie że politycy, bogacze i bossowie korporacji będą się wylegiwać na hamaku w ciepłych krajach razem z rodzinami a wy w ciepłym od krwii błotku.
poczatkujacywycoopowicz - #wojna #ukraina #dyskusja #prawda #polityka 

Tak to wygląd...

źródło: temp_file4442794800276996166

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
@poczatkujacywycoopowicz: z jednej strony kocham naszą polską kulturę, z drugiej nie chciałbym oddawać życia za interesy wielkich graczy. Chcą, to niech się tłuką między sobą. Ja wysiadam z tego pociągu #!$%@?. Coraz częściej i u mnie pojawia się myśl o dezercji/więzieniu w przypadku ewentualnego konfliktu.
  • Odpowiedz
@poczatkujacywycoopowicz: jak ktoś jest atakowany bez podstaw, to się go broni. To normalna ludzka reakcja jak dla mnie i nie myślę o profitach które mi z tego spłyną. Niezależnie czy ktoś chce okraść bogatego, czy zgwałcić ładną dziewczynę to obie te rzeczy są złe, a przeciwstawiając się im nie skorzystam w żaden sposób.

Czy to powód by tego nie robić?
malinq - @poczatkujacywycoopowicz: jak ktoś jest atakowany bez podstaw, to się go bro...

źródło: d27a3e3baece05593e2086365f8a87b7a091d7d2de3fa2eae758304601187e46

Pobierz
  • Odpowiedz