Wpis z mikrobloga

Ksemidesdelos - #kononowicz

źródło: ksztsztof

Pobierz

Co sądzisz o aktualnej sytuacji Krzsztofa?

  • ma RAJ 26.8% (71)
  • ma RAJ ale mogliby mu częściej zmieniać pieluchę 10.6% (28)
  • jego stan byłby lepszy gdyby nie "pomoc" opiekunów 14.0% (37)
  • ja nie wiem, ja sie nie znam 12.5% (33)
  • halo panie sławku obudzi się pan 18.5% (49)
  • ewa lipka stara cipka 17.7% (47)

Oddanych głosów: 265

  • 10
  • Odpowiedz
@Ksemidesdelos: wszystko super, dobrze robią. Najlepsze jest to, że ci debile wciskają w niego każdy produkt z napisem "BEZ DODATKU CUKRU" i jeszcze zadowoleni i chwalą go żeby to pił/jadł bo to mu można xD
Zresztą srawek wielki CEO mastermind sam mu wysłał kiedyś całą paczkę z ciastkami i musami owocowymi bo TO BEZ CUKRU, TO KRZYSIU MOŻESZ JEŚĆ ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Nie mogę z wami
  • Odpowiedz
@Bigticket: profesjonalni POmogerzy. Łyżeczka cukru na 100ml tego Tymbarka to jak Krzysiu wypije z 3L w ciągu dnia to nic mu nie będzie, w końcu bez dodatku cukru. Ja nie wiem czy ci opiekunowie to udają czy to naprawdę takie nietypowe ameby jeden z drugim, chociaż Zalewskiego to jeszcze rozumiem bo nie wie nie zna się
  • Odpowiedz
@Wonderknur: to są po prostu skończeni idioci oraz ignoranci. Paczka od rudego była wysłana po ostatniej wizycie knura w szpitalu jak go zawiózł chlopecek z rybim. Pod odwłokiem zrobiło się pierwszy raz gorąco więc był gówno remoncik oraz paczka z "produktami dla cukrzyków".
No nie wiem, gdybym to ja zarabiał pieniądze na jakimś obsrancu cukrzysiu, który nie bardzo chce się słuchać lekarzy to sam bym zgłębił temat tego co może taki
  • Odpowiedz
Ano soki, nawet wytłaczane czy wyciskane, a nie gówno z koncentratu są zdradliwe i niezbyt zdorwe niestety. Uwolniona, łatwo wchłaniana fruktoza robi niezły dym z cukrem we krwi, pragnieniem itd.

Zresztą łatwo poznać, nawet człowiek z dobrym cukrem często jest tym bardziej spragniony im więcej ich pije.
  • Odpowiedz
@n4zgullo: ja to wiem, dlatego napisałem łyżeczka cukru na 100ml bo też sprawdziłem z ciekawości :D chodzi o podejście ecipy do tematu i zerową wiedzę o chorobie ich podopiecznego.
@Bigticket śmiechłem wtedy z tej paczki. Chłop 600 syprucji trafia do szpitala, zbili mu to chyba wtedy a rudy wysyła musy owocowe żeby chyba knura dobić do jamy xD
  • Odpowiedz