Ja nie mogłem słuchać tego j------o Tomka na komentatorce, gdyby muran leżał na ziemi z połamanymi rękoma to nadal by gadał jak to jest świetnym fajterem, a jego przeciwnik ma szczęście ze żyje
Każdy obrywa klątwą warmianina, olo juz do końca bedzie musial iść w lajta, czika bawić sie w społecznika na wykopie. Zaś bliżynioki trafią do Choroszczy lub grobu. Ale z tym stwierdzeniem ze srawek był spoko lub jarek super to przegiąłeś
Donejt jest dobrowolny, oprawcy zarabiali na kononie nie zapewniając mu nawet ubezpieczenia. Na nowe dziarki, hotele czy audiczki kasa była. Bilbordy mial zrobić nie zrobił. Skuciaty miał pokazać fakturę na pompę. Hmm która z tych dwóch rzeczy jest gorsza ?