Wpis z mikrobloga

a jakbym ci napisał że możesz skasować 12 punktów karnych/rok to byś zrozumiał że po roku ci wrócą? Czy że w ciągu roku możesz tyle skasować na stałe?


@Tony47: wydaje mi się, ze jesteś ułomny z logiki.
Na rok, to na rok.
Wg twojej kalekiej logiki, którą próbujesz tu zastosować te 12 punktów już nigdy nie mogłoby się pojawić na twoim koncie i licznik startowałby dopiero od wykroczenia za 13 punktów.
@chodznapole: To jest taki rak z utylizacją opon że szkoda gadać.. ja bez skrupułów wyrzucam na śmietnik pod blokiem i będę tak robił dalej.
Za śmieci płaci się tyle, że powinni w tej cenie odbierać zużyte pręty paliwowe z elektrowni atomowych. I ja może jeszcze mam gdzieś jechać tracić na paliwo aby je oddać gdzie mi powiedzą że nie przyjmą.. przepisy że na pszoku muszą przyjąć przepisami, praktyka to co innego.
napisał że możesz oddać na rok czasu czyli w okresie 365 dni 8 opon


@Tony47: pogrążasz się :D Z tego co napisałeś wprost wynika, że po roku musi przyjechać odebrać te opony (maks 8 sztuk) ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Kolejna osoba tłumaczy ci, że Daniel napisał nieprecyzyjnie, a ty dalej swoje.
@PodniebnyMurzyn: @Tony47 k#rwa zwykle zabawne nieporozumienie ale wykopki, zamiast prychnac nad kawa i lecieć dalej, muszą analizować kto co jak napisał, kogo to była wina, czy winny miał prawo to tak zrozumieć/napisać i dokonać rozbioru logicznego zdania zgodnie ze słownikiem języka polskiego w niezmienionej formie z roku...


@conamirko: k#rwa, zwykła zabawna przypychanka słowna między wykopkami, a wykopek zamiast prychnąć nad kawą i lecieć dalej, to musi się przyczepić