Wpis z mikrobloga

Nie rozumiem jak można się jarać piłką nożną, ani ogólnie sportem zawodowym...

Mam prawie 30 lat i nigdy nie obejżałem całego meczu w telewizji. Nikt mi nie potrafił wyjaśnić co jest emocjonującego w tym, że 20 typa biega po trawie i kopie balona nadmuchanego powietrzem między słupki.

To, że ludzie pasjonują się tak bardzo bezsensowną czynnością jest dla mnie tak abstrakcyjne jak nie wiem co.

Jak to może wzbudzać jakiekolwiek emocje? Przecież to nie ma kompletnie znaczenia dla mojego życia, wynik jakiegoś zasranego meczu a ludzie potrafią autentycznie żyć tym co się dzieje w świecie piłki nożnej i na tym opierać swoją tożsamość.

Jak o tym pomyślę to jest to coś tak kompletnie pozbawione jakiegokolwiek sensu.

I pomyśleć, że ten biznes jest warty miliardy dolarów rocznie. Za to, że banda spoconych cepów biega po łące i kopie balon. Przecież to jest komedia z logicznego punktu widzenia
#przegryw #pilkanozna #przemyslenia #niepopularnaopinia #takaprawda #blackpillraw #niebieskiepaski #logikaniebieskichpaskow
BlackpillRAW - Nie rozumiem jak można się jarać piłką nożną, ani ogólnie sportem zawo...

źródło: temp_file1413182698363738079

Pobierz

Czy jaranie się sportem zawodowym to debilizm?

  • tak 42.9% (70)
  • jasne 3.1% (5)
  • oczywiście 11.7% (19)
  • no pewnie 3.7% (6)
  • jeszcze jak 38.7% (63)

Oddanych głosów: 163

  • 15
  • Odpowiedz
@BlackpillRAW: Granie w gry nie ma sensu bo to nie ma wpływu na moje życie, seriale też nie mają sensu bo to tylko lore oderwany od twojego życia. No właśnie - tu chodzi o emocje wynikające z poszczególnych etapów rozgrywki oraz różnych czynników poza samą grą która na nią wpływają. Na tej zasadzie to ludzie mogą tylko chyba czytać papiery naukowe w wolnym czasie
  • Odpowiedz
@BlackpillRAW: Uwielbiam oglądać piłkę jak nasze orły dostają #!$%@? i wszystkie Janusze z harnasiem w ręku przestają pieprzyć jaka to polska imperium piłkarskiego świata jest.

Niestety ostatnio coś te firmy igrzysk piłkarskich #!$%@?ły i teraz gowno drużyny dostają jako przeciwnika drugą gówno drużynę i ostatnio znów Janusze biegają drąc zapitą gębę jaka to polska wspaniała drużyna bo z zespołem masażystów i taksówkarzy wygraliśmy - cudem - 2:1
  • Odpowiedz
  • 14
@BlackpillRAW nie wiem jak można robić takie bezsensowne wpisy na bezsensownym portalu że śmiesznymi obrazkami

Przecież to tak totalnie nie ma wpływu na twoje a tym bardziej na moje życie że to jest aż abstrakcyjne xD

Przecież nawet nikt ci za to nie płaci xD
  • Odpowiedz
@BlackpillRAW: No panie ni ma czegoś takiego, że chłop może całe życie na minimalnym ruchu żyć i będzie mu z tym dobrze.
Trza się coś bardziej poruszać i po to np. jest ten sport, że patrzysz jak grają i próbujesz czasem zrobić podobnie, jak ten roberto carlos czy coś.
I niektóre kluby spokojnie mogą być lepsze od inne bo ciekawie grają, a inne np. się tylko murują albo jakoś faulują, no
  • Odpowiedz
@BlackpillRAW: Popatrz na te mecze w kategorii telenoweli brazylijskiej. To nie ma początku ani końca, mimo to ludzie oglądają, bo wywołuje w nich emocje.

No i dochodzi element walk plemiennych - taka ludzka potrzeba.
  • Odpowiedz