Wpis z mikrobloga

@clickPLUS: dziecko byłem to wiem że mi i najbliższej rodzinie żyło się mega dobrze, aka samochody z salonu podróże zagranicznie, każdy w rodzinie jakieś wysokie stanowisko, prezes, kierownik itd, w domu kablówka, najnowsze technolgie, jakieś roboty kuchenne itd, więc pewnie zostało mi takie wrażenie że każdemu było dobrze. Dopiero od 97r zaczęło się wszystko #!$%@?ć też u każdego bez wyjątku i było już tylko gorzej i gorzej. 97-2008 to była masakra.
@drobne_na_taryfe: No ze zdjęcia można wywnioskować że byłaś całkiem bogata, ja pamiętam z tamtych lat chleb z masłem albo czasami z dżemem jeszcze ( ͡° ʖ̯ ͡°) No i słodziak straszny z ciebie był, troszkę podobna jesteś do mojej córki ( ͡° ͜ʖ ͡°) i dawaj coś aktualnego skoro tak twierdzisz
w 94 fanta w plastiku i kinder niespodzianka? na bogato z zachodu chyba


@galonim: Widac, ze to jakas uroczystosc. Denominacja była w 95 i kinder niespodzianka kosztowała 1zł czyli przed denominacja 10 000. Fanta, Pepsi kilka zlotych i własnie czasem była na uroczystościach, normalnie Ptyś. Znakiem czasow jest popielniczka, wtedy palili w domach przy dzieciach, co dzis trudno sobie wyobrazić.
@r5678: xD widze, że starzy byli wysokopostawionymi szychami w PGRze i uwzasz ze wszyscy mieli taki dobrobyt xD ze w 94 mieli fante i kinderniespodziankina stole. no debil