Wpis z mikrobloga

#aborcja #polityka #sejm #bekazpisu #neuropa #4konserwy
nie wierzę, że są ludzie przeciwni aborcji jak w 90% cywilizowanych krajów normalnie możesz dokonać aborcji bez podania przyczyny w pierwszych tygodniach ciąży xD nie ogarniam tego po co ta walka zamiast to wprowadzić normalnie i dać każdemu wolny wybór i mieć to już raz na zawsze za sobą. Najlepiej urodzić niechciane dziecko i potem zdziwienie że nieszczęśliwe rodziny rozwody i tag przegryw pełen przegrywów.
  • 81
  • Odpowiedz
@zeszyt-w-kratke: Może dla niektórych aborcja jest zwyczajnie niemoralna i nie chcą tego normalizować? Prawo kształtuje społeczeństwo.

Może zalegalizujmy gwałt? Nie chcesz to nie gwalcisz, proste.
  • Odpowiedz
@dzkeson: fajne argumenty, takie kompletnie nielogiczne. Porównujesz gwałt, czyli przestępstwo na tle seksualnym (zmuszenie kogoś do stosunku płciowego), z zabiegiem medycznym. Gratuluję ziemniaka zamiast mózgu.
  • Odpowiedz
@zeszyt-w-kratke: No chyba że córka z proboszczem to wtedy gdzie no tak nie można co ludzie powiedzą, faszeruj ją Halina chemio a jak nie to zakopiemy piskle za stodoło.

Albo mnie rozwala jak łatwo takim ludziom przychodzi w ogóle do łba pomysł że np psy czy koty do wora i zakopać czy do jeziora
  • Odpowiedz
@k1npatsu: ale Ciebie nikt do aborcji nie zmusza, podczas gdy Ty i Twoja moralność ogranicza innych ludzi, i w sposób bezpośredni wpływa na ich zdrowie fizyczne, psychiczne oraz sytuację ekonomiczną. Nie widzisz różnicy? :)
  • Odpowiedz
@smilealittlebit: Chodzi o nienormalizowanie rzeczy, które przez wielu są traktowane jako przestępstwo. Aborcja to nie powiększenie cycków czy wyrywanie zęba, ani żadne "przerywanie ciąży". Aborcja to zakończenie ciąży- czyli zabicie ludzkiego płodu.
  • Odpowiedz
@zeszyt-w-kratke: "coś tam cywlilizowane kraje łełe ciemnogród"
Za każdym razem śmieszy takie #!$%@?. To ktoś Ci broni uciec do tej wielkiej wspaniałej "cywilizacji"? Siłą Cię tu trzymają? Droga wolna.
  • Odpowiedz
@zeszyt-w-kratke:

a może zalegalizujmy żebyś nie miał prawa wypisywać głupot strasznych w internecie ośmieszających samego siebie?


Ja wiem, że masz zbyt mały móżdżek, żeby pojąć że ktoś może mieć inne poglądy od Ciebie ale na szczęście nie żyjemy w komunistycznym ustroju
  • Odpowiedz
@dzkeson: Dla mnie wiara w bożków to oznaka głupoty. Czy powinienem postulować zakazanie działalności zorganizowanej religii? Nie, ponieważ Twoja wiara nie ma wpływu na moje życie (a przynajmniej nie powinna).
Równie dobrze możesz nie wierzyć w medycynę. Ale to tylko i wyłącznie Twoja sprawa. Chcesz, to umieraj pod płotem, nie przyjmując żadnych leków. Są tacy ludzie na świecie. Ale nie masz prawa mówić co ktoś ma robić z własnym życiem.
  • Odpowiedz
Za każdym razem śmieszy takie #!$%@?. To ktoś Ci broni uciec do tej wielkiej wspaniałej "cywilizacji"? Siłą Cię tu trzymają? Droga wolna.


@dgzn: a ciebie siłą tu trzymają? Wprowadzą aborcje to możesz się wyprowadzić do Egiptu na przykład, ciepło tam jest i aborcja zakazana więc po co ten płacz?
  • Odpowiedz
@zeszyt-w-kratke: @smilealittlebit: Problem przede wszystkim dotyczy braku tematu aborcji prawnej dla mężczyzn w debacie publicznej. Sama aborcja bez wprowadzenia odpowiednika dla ojca jest zwykłym i perfidny przywilejem. Dlatego zawsze będę przeciwko, bo to jest kolejny krok w kierunku upadlania mężczyzn.
  • Odpowiedz
@wAr1948: bez jednego nie ma drugiego. Zapomnij o aborcji ekonomicznej dla mężczyzn, jeśli nie będzie aborcji dla kobiet. Krok po kroku, a kiedyś na pewno dojdziemy do rozwiązania, które satysfakcjonowałoby również mężczyzn.
  • Odpowiedz
@zeszyt-w-kratke @dzkeson @k1npatsu @dgzn

Śmieszy mnie to #!$%@? o aborcji w cywylizowanych krajach (pomimo że nie jestem jej przeciwnikiem)

W wielu najszybciej rozwijających się stanach USA jest znacznie bardziej surowe prawo aborcyjne (mapka nie uwzględnia ostatniego całkowitego zkazu w Arizonie)

Floryda i Teksas których gospodarki wciągają razem wszystkie zachodnie kraje dupą (poza Niemcami) upadają bo w Miami ludzie nie chcą aborcji XD
Towarzysz_Pawulon - @zeszyt-w-kratke   @dzkeson  @k1npatsu  @dgzn 

Śmieszy mnie to #...

źródło: temp_file7411433579491139132

Pobierz
  • Odpowiedz
@smilealittlebit: Ale czy ktokolwiek pisał coś o religii? Jesteś w stanie pojąć, że są ateiści którzy są przeciwnikami aborcji czy nie?

Państwo opiekuje się wszystkimi: niepelnosprawnymi, starcami, słabszymi. Prawo powinno być równe wobec wszystkich niezależnie od tego co Ci los zgotował - tak jest w krajach cywilizacyjnych. Przecież nie zrzucamy juz niepełnosprawnych z gór. Nie robimy tego dlatego, bo on ma takie samo prawo do życia, jak Ty.

Tak samo ma
  • Odpowiedz