Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Czy powinienem się czegoś obawiać jeśli moja dziewczyna pojechała na dłuższą wycieczkę rowerową z trzema typami, których nie znam, okłamując mnie przy okazji?

Dwa tygodnie jazdy, spanie w namiotach w polu lub stodołach jeśli ktoś ich ugości.
Początkowo ustalenia były takie, że jedzie jej koleżanka z chłopakiem i znajomi z grupy rowerowej na Facebooku. Skład mieszany, mniej więcej po połowie kobiet i mężczyzn.

Dziś podwoziłem ją na miejsce wyjazdu. W drodze dowiedziałem się, że skład się wykruszył i koleżanka nie jedzie. Reszta uczestników też nie jest z grupy z FB, tylko to jej kolega z pracy i jego znajomi (trzech kolegów, jeden z nich z dziewczyną). Czyli sześć osób (2K + 4M). Jadą na trzy namioty, jeden dla dziewczyn, dwa dla facetów.
Zapytałem, co jeśli para będzie chciała spać razem: "Najwyżej chłopaki będą spać we trzech, a ja sama."
Zdenerwowałem się już na miejscu, bo ponoć skład wyprawy znany był od kilku tygodni, ona po prostu zapomniała mi powiedzieć.

No i pojechali. Wróciłem do domu i napisałem do koleżanki która nie pojechała, że szkoda że nie mogła pojechać bo czułbym się pewniej gdyby ktoś mi znajomy mógłby czuwać nad jej bezpieczeństwem. No i mam problem, bo odpisała mi coś co brzmiało mniej więcej tak:
"Ale ja nic nie wiem. A gdzie pojechali? Gdybym wiedziała to z chęcią bym pojechała, zresztą jakiś czas temu wspominałam jej że fajnie byłoby coś razem zorganizować."
Okłamała mnie na temat szczegółów wyjazdu, więc obawiam się że miała/ma złe zamiary...

#zwiazki



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: Nighthuntero
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 99
Miales problem to też trzeba było jechać


To bardzo fajnie że ty dostaniesz urlop w pracy kiedy tylko tego chcesz ale nie jakieś 99,99% procent polaków...

Tylko wspominając o tym że niektórzy nie lubią rowerów lub nie mają ich na tyle dobrych żeby 2 tygodnie tak spędzić.

Odpowiedz


@Uuroboros: ale co to sa za argumenty? przeciez jej nie przykluje lancuchem, jak bedzie sie chciala puszczac to zawsze znajdzie sposob, a takie
via mirko.proBOT
  • 0
Anonim (nie OP): 4/10 ale odpowiem, bo wiem że takie i podobne sytuacje się zdarzają. Nie mówię, że nie zrobiła źle. Okłamała Cię perfidnie. Pytanie czy dlatego, że będzie pompowanie dętki, czyszczenie wentyla, smarowanie piasty, mycie bidonu itd jak to na wyjazdach rowerowych mieszanych. Czy dlatego, że przy najmnejszym wspomnieniu o jakimkolwiek facecie w jakimkolwiek kontekscie dostajesz szału i ją #!$%@? jak KGB bo w Twojej wyobraźni już mu pewnie obrobiła
@mirko_anonim: jeśli wiesz gdzie pojechali i masz taką możliwość jedź tam, pooglądaj co robią, jak chcesz mieć pewność, że bedziesz miał rogi to jedź, nigdy się nie przyzna, że do czegoś doszło dopóki sam tego nie zobaczysz.
Usprawiedliwiasz takie kłamstwo?


@Daenerys90: oczywiście, jeśli laska nie ma zamiaru ruchać się po kątach, a jednocześnie wie, że op by się zesrał na myśl, że jedzie z aż 4 facetami i tylko jedną laską, to po prostu sprzedała mu mniej triggerującą wersję. chociaż jakby mi facet sapał w takich sprawach to by już nie był moim facetem.