Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Czy powinienem się czegoś obawiać jeśli moja dziewczyna pojechała na dłuższą wycieczkę rowerową z trzema typami, których nie znam, okłamując mnie przy okazji?

Dwa tygodnie jazdy, spanie w namiotach w polu lub stodołach jeśli ktoś ich ugości.
Początkowo ustalenia były takie, że jedzie jej koleżanka z chłopakiem i znajomi z grupy rowerowej na Facebooku. Skład mieszany, mniej więcej po połowie kobiet i mężczyzn.

Dziś podwoziłem ją na miejsce wyjazdu. W drodze dowiedziałem się, że skład się wykruszył i koleżanka nie jedzie. Reszta uczestników też nie jest z grupy z FB, tylko to jej kolega z pracy i jego znajomi (trzech kolegów, jeden z nich z dziewczyną). Czyli sześć osób (2K + 4M). Jadą na trzy namioty, jeden dla dziewczyn, dwa dla facetów.
Zapytałem, co jeśli para będzie chciała spać razem: "Najwyżej chłopaki będą spać we trzech, a ja sama."
Zdenerwowałem się już na miejscu, bo ponoć skład wyprawy znany był od kilku tygodni, ona po prostu zapomniała mi powiedzieć.

No i pojechali. Wróciłem do domu i napisałem do koleżanki która nie pojechała, że szkoda że nie mogła pojechać bo czułbym się pewniej gdyby ktoś mi znajomy mógłby czuwać nad jej bezpieczeństwem. No i mam problem, bo odpisała mi coś co brzmiało mniej więcej tak:
"Ale ja nic nie wiem. A gdzie pojechali? Gdybym wiedziała to z chęcią bym pojechała, zresztą jakiś czas temu wspominałam jej że fajnie byłoby coś razem zorganizować."
Okłamała mnie na temat szczegółów wyjazdu, więc obawiam się że miała/ma złe zamiary...

#zwiazki



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: Nighthuntero
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 102
@mirko_anonim: wyślij jej screenshota z rozmowy z koleżanką


@wuzeta: Niech nie wysyła bo dziewczyna będzie ciągle nim kręciła i manipulowała. Poza tym dziewczyna skontaktuje się z koleżanką i tamta zacznie ją kryć. We dwie będą z niego robić idiotę. To się nigdy nie skończy. A na pewno nie będzie dobrze.

@mirko_anonim: No fajny bajt to też jej odpowiem. Najlepiej to zaproś tą koleżankę z którą pisałeś do siebie do
spanie w namiotach w polu lub stodołach jeśli ktoś ich ugości


@mirko_anonim: w takich domach w 1 łózku 90x190 cm mieszczą się 2 osoby, z tym ze jedna na drugą...

Jak w takich dość poważnych kwestiach Ciebie okłamała to w ilu jeszze innych miejscach to zrobiła?

Dobrze się zastanów czy chcesz ulokować w takiej latawicy swój cenny czas.
@mirko_anonim: ja myślę że koleżanka specjalnie nie pojechała żeby wpaść do Ciebie, o wycieczce wiedziała ale udaje że nie, żeby pogrążyć Twoją dziewczynę. Wiesz co masz robić ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@mirko_anonim: zapytaj jej po prostu dlaczego cię okłamała? Może będzie ci wierna ale wiedziała, że będziesz miał obiekcie żeby jechała z kilkoma mężczyznami więc skłamała. Albo skłamała bo wiedziała że będzie zdradzała cię. Nie wiem, po prostu zapytaj.


@Yenn_z-Wyspy7Slonc: Chcesz by facet robił z siebie uległą cipę. Co ma jeszcze przeprosić i kupić jej paczkę durexów na wyjazd?
Przez takich jak Ty wszystkie kobiety są szufladkowane. Usprawiedliwiasz takie kłamstwo? Puknij
@mirko_anonim: I tak to bait, ale się nudzę. Jak ktoś okłamuje w kwestii tego z kim będzie spędzał czas to znaczy, że ma coś do ukrycia. Spędzam czas głównie w męskim towarzystwie i jestem w stanie sobie wyobrazić, że można z kimś być sam na sam i się nie ruchać (tu trójka będzie, więc w ogóle hehe), ale nie okłamuję mojego chłopa.
@mirko_anonim przekroczyła jakąś twoja granicę? Ja przy pierwszym kłamstwie, nie mitomanii i megalomanii ale kłamstwie kiedy o coś pytam kończę relacje, czy to z kumplem czy z dziewczyną. Jak kłamiesz to #!$%@?. Ja jestem #!$%@? więc bym jeszcze jej ten wyjazd #!$%@?ł. Wysłał screeny od koleżanki, spakował ja, zrobił fotki rzeczy na korytarzu, fotki z wymiany zamków itp.