Wpis z mikrobloga

Czy tego typu grafiki to dobry pomysł? Chodzi o to, żeby powiązać program z politykami, którzy mają coś do stracenia, jeżeli chodzi o poparcie przed nadchodzącymi wyborami. Obawiam się, że atakowanie Hetmana, o ile uzasadnione, nie będzie miało żadnego efektu. Jest jedynie słupem, który wrócił z brukseli przepchnąć program i ucieka tam z powrotem już niedługo. A to, że się dostanie jest pewne, jak w przypadku Zalewskiej i podobnych.
Dobrze by było mieć kogoś, kto potrafi tworzyć takie rzeczy, bo ja jestem #!$%@? w grafikę xD

#nieruchomosci #polityka
KarakanPaskudny - Czy tego typu grafiki to dobry pomysł? Chodzi o to, żeby powiązać p...

źródło: baner

Pobierz
  • 28
  • Odpowiedz
Obawiam się, że atakowanie Hetmana, o ile uzasadnione, nie będzie miało żadnego efektu. Jest jedynie słupem, który wrócił z brukseli przepchnąć program i ucieka tam z powrotem już niedługo.


@KarakanPaskudny: Możesz pomóc zrobić mu kampanie w Lublinie i jego wejście do parlamentu UE wcale nie musi być takie pewne( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@BurzaGrzybStrusJaja: Uważam zupełnie inaczej. Program jest przepychany cichaczem, tak żeby nikt nie zauważył i wszyscy politycy boją się być z nim powiązani. Widać to chociazby po ostatniej konferencji Tuska, kiedy był bardzo zmieszany, jak go o niego zapytano. Nie ma sensu wiązać go z Hetmanem, bo nikogo w koalicji to nie zaboli i sprawia, że niczego nie ryzykują przegłosowując program. W razie czego zwalą winę na niego i nikt nie straci.
  • Odpowiedz
prezydentem, więc powinien mieć jasne stanowisko w sprawie rozdysponowania 20 miliardów złotych z budżetu. Jeżeli nie chce być utożsamiany z kr


@KarakanPaskudny: Dawać Tuska, Trzaskowskiego, Hołownię, Czarzastego, Biedronia i innych przedstawicieli Koalicji Deweloperskich. Są liderami i odpowiadają za działania całej Koalicji Deweloperskiej.
  • Odpowiedz
@KarakanPaskudny:
Po co nam elektrownia atomowa, lepiej dofinansować deweloperów.
Publiczna służbo zdrowia jest niedofinansowana, mamy rozwiązanie, 21 mld dla deweloperów
Pielęgniarki za mało zarabiają?, nieprawda, prawdziwa tragedia to marża poniżej 40% u deweloperów
Inwestycje w R&D czy też infrastrukturę, ja tam wolę wspierać branżę deweloperską
  • Odpowiedz
Trzaskowski nie ma z tym projektem nic wspólnego... chociaż może właśnie trzeba zabrać na celownik całą partię, a nie tylko jednego ministra


@BurzaGrzybStrusJaja: ma być podobno kandydatem KO na prezydenta więc może się już zaczać z tego tłumaczyć w imieniu partii
  • Odpowiedz
Na razie kończę. Może potem zrobię jeszcze z Gawkowskim. Jeżeli ktoś chciałby kontynuowac, to można śmiało brać te obrazki i je modyfikować. Ze mnie żaden grafik, więc może ktoś będzie chciał ulepszyć xd
  • Odpowiedz