Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Macie jakieś porady w jaki sposób pisać z dziewczynami na portalach takich jak np. tinder bo kompletnie tego nie ogarniam XD Dodam, że nie mam zupełnie problemu z rozmową na żywo i zazwyczaj jak się spotykam to gadka się klei itd. Lubię kontakt na żywo i też właśnie taką rozmowę preferuję. Tyle, że w większości laski piszą, że wolą najpierw popisać żeby się poznać albo odpisują bardzo szczątkowo xd A mnie takie pisanie strasznie męczy a proponowanie od razu spotkania też nie zawsze działa

#tinder #zwiazki #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: Nighthuntero
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 27
  • Odpowiedz
To jak z zagadywaniem laski na żywca, proponowanie kawy też nie zawsze działa, ale działa czasem. I w tym rzecz.
  • Odpowiedz
Macie jakieś porady w jaki sposób pisać z dziewczynami na portalach takich jak np. tinder bo kompletnie tego nie ogarniam XD


@mirko_anonim: Przepraszam za język na wstępie, ale ktoś musi. K#r@ normalnie pierwsza zasada jest taka w kontaktach z kobietami (ogólnie ludźmi), że nie możesz przede wszystkim pisać im rzeczy których nie powiedziałbyś im w rzeczywistości facet to face oraz nie możesz udawać nikogo, kłamać bo się spalisz na starcie
  • Odpowiedz
Tyle, że w większości laski piszą, że wolą najpierw popisać żeby się poznać albo odpisują bardzo szczątkowo xd A mnie takie pisanie strasznie męczy a proponowanie od razu spotkania też nie zawsze działa


@mirko_anonim: Jest to normalne i naturalne nie ma w tym absolutnie nic złego, że w dzisiejszych czasach ludzie wolą napisać bo tak jest po prostu łatwiej i jesteś w stanie relatywnie szybko poznać/wybadać taką osobę bezpiecznie. To
  • Odpowiedz
@czescmampytanie: Oczywiście, że tak. Masz tutaj całkowitą rację kłamstwa są w chooj skuteczne i ludzie są giga naiwni, ale to nie oznacza iż trzeba to od razu wykorzystywać po pierwsze, po drugie nie da się cały czas udawać kogoś kim nie jesteś.
  • Odpowiedz
@Cztero0404: przecież ja nie napisałem ze trzeba kłamać tylko ze ten fragment

nie możesz przede wszystkim pisać im rzeczy których nie powiedziałbyś im w rzeczywistości facet to face oraz nie możesz udawać nikogo, kłamać bo się spalisz na starcie jak idiota.


to naiwny
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: Kobiety to emocjonalne ćpunki.

Na tinderze i Badoo widzę te same mordy od wielu lat, no ciekawe dlaczego nawet ładna dziewczyna tam dalej siedzi.
Miałem nieprzyjemnośc spotkać takie i to jest dramat, jak mało zaangażowane są, siedzą na telefonie lub co chwilę sprawdzają na spotkaniu lub wyjściu na spacer,
Nie bije od nich taka naturalna kobieca energia i pogoda
  • Odpowiedz
@Cztero0404: boze ty nie umiesz czytać ze zrozumieniem. tłumacze ci jak krowie na rowie że to co napisałeś odnośnie kłamstw to naiwność i myślenie życzeniowe bo kłamstwa działają bardzo dobrze, a ty mi zarzucasz że kłamie i to popieram xD
  • Odpowiedz