Wpis z mikrobloga

Ogląda ktoś #kanapowczynie?

Fericze każe tym biednym grubaskom ważyć warzywa składające się prawie z samej wody, typu sałata i potem ludzie myślą, że tak wygląda zdrowe odżywianie i odchudzanie xD

Żeby doprowadzać dziewczyny do frustracji od tak detalicznych pomiarów pokarmów. Sam po kilkunastu latach w fitness i bb bym się wkvrwiał jakbym miał ważyć liście sałaty i tego typu gówna. Albo, że mają jeść dokładnie to co jest napisane w dziennym menu i nic nie mogą zmieniać nawet jak btw się zgadza.

Tak jakby zjedzenie bułki z masłem zamiast jakiejś kaszy z oliwą zakładając, że będzie w kcal 1:1 miało cokolwiek zmienić.

#mirkokoksy #mikrokoksy #silownia #dieta #odchudzanie
LezliNilsen - Ogląda ktoś #kanapowczynie?

Fericze każe tym biednym grubaskom ważyć w...

źródło: kanap

Pobierz
  • 22
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Tak jakby zjedzenie bułki zamiast jakiejś kaszy zakładając, że będzie w kcal 1:1 miało cokolwiek zmienić.


@LezliNilsen: to może po prostu jeść pączki smażone na smalcu? Przecież będą tłuszcze zwierzęce, marmolada będzie porcją owoców, będą węglowodany... Zjeść jednego na śniadanie, dwa na obiad, jednego na kolację i będzie zapotrzebowanie energetyczne zapewnione... Będzie?
  • Odpowiedz
  • 58
to może po prostu jeść pączki smażone na smalcu? Przecież będą tłuszcze zwierzęce, marmolada będzie porcją owoców, będą węglowodany... Zjeść jednego na śniadanie, dwa na obiad, jednego na kolację i będzie zapotrzebowanie energetyczne zapewnione... Będzie?


@aarahon: i po co idziesz w tanie manipulacje bazujące na skrajnościach? Przecież nie chodzi o to żeby bułka z masłem stanowiła codzienny posiłek tylko zamiennik raz na 2-3 dni od kaszy z oliwą żeby nie
  • Odpowiedz
@LezliNilsen: Jest to totalne telewizyjne show, te kobiety są serio zapuszczone, a z dnia na dzień dostają #!$%@? na temat ważenia każdego produktu i jedzenia obiadu w punkt o 15 bo jak nie to dramat i histeria. Mają marzenia typu zjeść pieroga albo kiełbase, ale na diecie nie wolno xd. Później faktycznie ludzie to oglądają i im się wydaje, że żeby cokolwiek zmienić w swoim życiu muszą pójść w ekstremum.
  • Odpowiedz
@LezliNilsen: oglądam. On po prostu rzucił je na głęboką wodę. Bardzo głęboką, bo ten proces w tv ma być widowiskowy. Przy diecie, szczególnie na początku każdy ma prawo być marudny, zły itd. Później znudzony. Ale tym bardziej dieta powinna być różnorodna, z zamiennikami, pasującymi do całości. Niech to będzie nieco przyjemniejsze i przyswajalne. Ktoś kiedyś wspomniał tu o papierosach i alkoholu. To nie tylko dieta, ale też odwyk. Na pewno
  • Odpowiedz
@LezliNilsen: To jest show w tv, więc wiadomo, że będą prowokowali dramy i problemy z przestrzeganiem diety, natomiast nie mierz wszystkich swoją miarą.

To są osoby, które do tej pory nie wiedziały, że jest coś takiego jak makro w jedzeniu, że niekorzystnie jest jeść różne rzeczy w pewnych formach oraz, że porcjowanie potrafi działać cuda w niepozornych zmianach.

Tyle, że żeby do tego dojść, trzeba przejść ścieżkę zdrowia, żeby nabyć
  • Odpowiedz
  • 3
@MajaF1: tak. Jasna sprawa, że program ma być widowiskowy, ale jednocześnie robi trochę krzywdę grubaskom, które to oglądają :D

Jakbym nie miał pojęcie o odżywianiu i odchudzaniu to bym sobie pewnie pomyślał "japyerdole, jaka to jest męka", a przecież odchudzanie można przeprowadzić bardzo łagodnie, robiąc powolne zmiany w diecie, a nie z hamburgerów i browarów na sałatę i gotowane piersi z kury.

#!$%@?ąc, pamiętam, że był taki program, dobre kilkanaście lat temu, ale osadzony w USA. Jakiś były wojskowy odchudzał panny. To pozwalał im jeść tylko rybę i sałatę, ale w nagrodę za to kazał im wchvj trenować codziennie do porzygania, pastwiąc się tam nad nimi
  • Odpowiedz
@LezliNilsen: ja ogladam i tak jak wyzej, mysle ze tu chodzi raz o show, a dwa o wyrobienie dobrych nawykow i przerwanie tamtych zlych.

Btw najlepsza ta co mowila ze budzi swoje dzieci o 5 rano jak idzie do roboty do zabki na 6 aby jej zalozyly buty xD
  • Odpowiedz
  • 1
@sokool

@LezliNilsen: ja ogladam i tak jak wyzej, mysle ze tu chodzi raz o show, a dwa o wyrobienie dobrych nawykow i przerwanie tamtych zlych.


Btw najlepsza ta co mowila ze budzi swoje dzieci o 5 rano jak idzie do roboty do zabki na 6 aby jej zalozyly buty xD


Przesrane :D
  • Odpowiedz
@LezliNilsen: Od lewej 2,4 i 5 są wizualnie ok. Czym starszy człowiek tym nie wybrzydza. 1 i 3 nie. Jest taka Radzka rozmiar 42 i powiem szczerze, że duże piersi, pupa, ładna twarz dla mnie są tolerowane przy większym brzuchu, bo kościotrupy są fajne, ale w bajkach dla dzieci jak straszą. Stąd do 80 kg. przy wzroście 1,65 cm. nie ma tragedii, powyżej warto zadbać o siebie, ale nie do
  • Odpowiedz
@yahoomlody: Odpowiem tak: będziesz jak to mówią amerykanie tak stary jak ja to inaczej świat będziesz widzieć;) A co do Tyskiego Napoju Piwo-Podobnego kiedyś często był grany ten temat. Dziś nie, bo kupiłem z 2 lata temu, smak coś słabo, patrzę na termin ważności, jeszcze pół roku, ale tam są takie kody gdzie wyprodukowano i piwo Tyskie wyprodukowane w Białymstoku okazało się ściekiem. Za słaby wzrok mam, aby sprawdzać, czy
  • Odpowiedz
  • 1
Od lewej 2,4 i 5 są wizualnie ok. Czym starszy człowiek tym nie wybrzydza. 1 i 3 nie. Jest taka Radzka rozmiar 42 i powiem szczerze, że duże piersi, pupa, ładna twarz dla mnie są tolerowane przy większym brzuchu, bo kościotrupy są fajne, ale w bajkach dla dzieci jak straszą. Stąd do 80 kg. przy wzroście 1,65 cm. nie ma tragedii, powyżej warto zadbać o siebie, ale nie do wagi 49-50 kg.
  • Odpowiedz