Wpis z mikrobloga

@odomdaphne5113 ... Ale upraszczając Bank ma wobec ciebie zobowiązanie równe środkom które zdeponujesz w banku.
Na każde twoje żądanie bank musi ci wydać środki.
W razie upadku banku o ile to nie jest jakiś gówniany Bank to też będą zwroty ale to już różnie bywa bo tam są określone różne kwoty i tak dalej jak mi pamięć nie myli.
Więc to nie jest tak że wpłacasz pieniądze i możesz zapomnieć że je
nudziarz123 - @odomdaphne5113 ... Ale upraszczając Bank ma wobec ciebie zobowiązanie ...

źródło: temp_file1393026764612746369

Pobierz
@nudziarz123: No nie wiem. Mi kiedyś bank zablokował konto na miesiąc pozbawiając mnie środków do życia. W Grecji jak splajtowała ludzie potracili oszczędności. Kilka dni temu w Niemczech banki zablokowały konta ludziom którzy udzielali się politycznie w związku z wojna w Izraelu... tak że ten teges...
@nudziarz123 To jest dokładnie to. Bank nie musi ci wypłacać twoich (a właściwie swoich, bo już nie da twoje) pieniędzy. Więc to czy odzyskasz swoją własność zakresu od widzimisię banku. Sądzisz że mi nie przysługiwało roszczenie o zwrot wpłaconej który? Przysługiwało ale co z tego?
@odomdaphne5113 ... Tak jak napisałem te sytuacje które podałeś nie dotyczą się tego przepisu i tej sytuacji o której zacząłeś pisać.
Druga sprawa nie wiem dlaczego zablokowali ci pieniądze ale jakieś wyjaśnienie i musiałeś dostać.
Są przepisy które pozwalają bylokować pieniądze i tak dalej i nie mają też nic wspólnego z tymi o których tutaj w wątku była mowa.
Nie mieszaj i się dokładnie i dowiedz.
@nudziarz123 Niezapłacone 400zł za abonament RTV. Nikt mnie nawet wcześniej nie powiadomił, przecież bym zapłacił. Dowiedziałem się w sklepie przy kasie. Zaległość zapłaciłem od razu ale konto odblokowali mi dopiero po miesiącu.