Wpis z mikrobloga

Mmm. Chłop dostał tramadol na ból plecków, skutki uboczne jakbym się napił alkoholu lub nie wiem zjarał lekko zielskiem, rozkojarzenie, szumienie w głowie i takie wewnętrzne rozluźnienie, bardzo przyjemne uczucie i ja mam to brać przez 15 dni, mam nadzieję że się nie uzależnię ()
#narkotykizawszespoko
  • 18
  • Odpowiedz
@giete: niby dwie tabletki na dzień w porywach do trzech jakby działanie było słabe, ale tego tramadolu w jednej tabsie jest 75mg.
Nigdy wcześniej nie potrzebowałem „silnych” leków przeciwbólowych, także jeśli coś takiego było w składzie to pewnie w mniejszej dawce, bo tutaj to dosłownie z pół godziny po zażyciu poczułem się lekko przyszumiony aż do momentu gdzie zasnąłem na siedząco xD
  • Odpowiedz
@Megawonsz_dziewienc: mnie kiedyś jeden ortopeda tak załatwił. Dał też 75 jak będzie bolało to mam brac. Wziąłem wieczorkiem, po pół godziny szum oceanu i spoko. Następnego dnia miałem kaca jak po wódzie. Rodzinna mówiła że najpierw dają mniej żeby człowieka przyzwyczaić ;)
  • Odpowiedz
@giete: to dyskopatia. Dwa lata temu mi dysk wypadł i przeszło, a kilka tygodni temu wrócił lekki ból pleców gdzie apogeum było wczoraj jak się schyliłem do bagażnika i już niestety nie mogłem się podnieść paraliżowany bólem xD
Lekarz na razie mi to przepisał i wysłał na rezonans, który mam jutro. Więc pewnie skończy się na jakiejś rehabilitacji. Bo za pierwszym razem to co prawda pierwsze kilka dni ból był zajebiście
  • Odpowiedz
@Megawonsz_dziewienc mialem to samo w grudniu. Tez dostalem tramal xd pierwsze przyjecie to jakbym był po paru mocnych szotach, taka fajna fazka :p kolejne dni jiz nic nie czułem. Co do pleców musisz isc do fizjo...
  • Odpowiedz
@Megawonsz_dziewienc najskuteczniejsze ale zawsze jest cień szansy ze sie nie uda... Jesli da się to trzeba isc do fizjo. Ja miałem tak ze tydzien chodziłem na kolanach bo nie mogłem sie wyprostowac. 3 miesiac fizjo leci i jest już coraz lepiej
  • Odpowiedz
@Megawonsz_dziewienc pierwszy etap to byl masaż ( ale nie taki przyjemny tylko taki że wyłem z bólu :p) + cwiczenia na rozciąganie, kolejny to mocne rozciaganie + mobilizacje+ delikatne cwiczenia z obciążeniem, aktualnie ćwiczenia ogólnorozwojowe z ukierunkowaniem na wzmacnianie mięśni głębokich pleców i brzucha. Ale to wszytsko co wyżej dopiero po rezonansie i konsultacji z neurochirurgiem.
  • Odpowiedz