Wpis z mikrobloga

Dzisiaj trening po chorobie, jakieś przeziębienie mnie rozłożyło w sobotę i niedziele, ominąłem trening max effort lower. Dzisiaj było trochę lepiej więc już zrobiłem max effort upper. Łatwo nie było bo brakowało oddechu i się dusiłem, no ale cisnąć trzeba.

Pierwsze ćwiczenie 2board bench vs black band - 260kg (210kg bar + 50kg bands) To względem poprzedniego razu +10kg do PR, na co nawet dzisiaj nie liczyłem uwzględniając jak zmęczony po tej chorobie jestem. Nie nagrywałem tego.

Poszedłem za ciosem i stwierdziłem że pocisnę sobie amrap skullcrushery 110kg wyszło 18 powtórzeń (na nagraniu) Zmasakrowałem tym tricepsy.
Po tym 4x20 50kg hantlami na skosie. Hantle pompują mnie niesamowicie, klata,barki,łapy totalnie zajechane i napompowane, do tego stopnia że po każdej serii muszę dłuższą przerwę robić żeby być w stanie wykonać kolejną serię na 20 powtórzeń.

Potem 2 ćwiczenia na plecy, raczej lżej dzisiaj, bo już byłem wymęczony. No i dobicie tricepsa na wyciągu połączone z wznosamy na barki. To dobijanie tricepsa też zawsze pokazuje jaki już mam zniszczony triceps, bo pomimo małego ciężaru, każde powtórzenie jest problemem, bo ręce nie chcą się prostować przez zmęczenie i pompę.

2board vs black band 260kg x 1 (210kg bar + 50kg bands)
Skullcrushers 110kg x 18
Incline DB bench press 50kg 4x20
Wide grip cable rows 4x15
Fat grip wide lat pulldown 4x12
Triceps pushdown 3x20
DB side raise 3x20

#mikrokoksy #strongaf #silownia #mirkokoksy
IntruderXXL - Dzisiaj trening po chorobie, jakieś przeziębienie mnie rozłożyło w sobo...
  • 18
Gościu, ty robisz bench pressa, a nie skull crushera.


@dzisiajScierniskoJutroKretowisko1: Gościu, w bench pressie to ja robię 250kg łatwo. Ty chcesz mnie czegoś uczyć? Zrozum że operujesz na tak niskim poziomie że nawet nie jesteś wstanie pojąć tego co robię.

Tutaj robię wariant do nosa, bo robię to ćwiczenie w celu poprawy tricepsa pod wyciskanie leżąc. PCHAM łokcie do przodu ile się da, aby je jeszcze mocniej obciążyć. Mam ~50cm w
@IntruderXXL: w jaki sposób sobie radzisz z takimi spadkami wagi po chorobie mistrzu? u mnie od piątku zeszło prawie 15kg, a nadal mam te biegunkę tylko już bez gorączki 40° xD muszę myśleć już o planie odbudowy tej masy, żeby siła też wróciła na swoje miejsce
u mnie od piątku zeszło prawie 15kg, a nadal mam te biegunkę tylko już bez gorączki 40°


@krzysztoww: To już ekstremalny przypadek :P Podobnie miałem raz w życiu, jak mnie covid przetyrał. Po czymś takim odbudowa może dłużej potrwać, a ryzyko kontuzji też się zwiększa.
Trzeba to zaakceptować, "zresetować" plan, zacząć dużo niżej i spokojnie nabierać pędu od nowa.
@krzysztoww: Z hejterami śmieszna sprawa, jakoś wszyscy poznikali, a przecież jeszcze nawet na zawodach nie byłem lol. Po prostu tak jak przypuszczałem większość nie wierzyła że takie wyniki mogę robić jako prawdziwy natural, i że nie przesadzałem mówiąc jak ciągle walczę będąc na z góry przegranej pozycji, i żeby się nie zdziwili jak już zacznę walczyć na równych zasadach...
I co ? No i 250kg na klateczkę było tak naprawdę formalnością,
co widzę Twój wpis jak to zaglądam, to jesteś po chorobie, coś Cię okrutnie rozłożyło..


@chuckmls: Drobne jakieś przeziębienia, teraz właśnie typowo katar+gardło, jeden trening przez to ominąłem więc nie ma tragedii.
@IntruderXXL no widzisz, skull crusha zasadniczo robi się za głowę, żeby zaangażować trica jak najmocniej, a to co ty robisz to najwyżej coś pomiędzy bench pressem, a skull crusherem.

Nie będę się spinać o nazwy, bo to bezcelowe, ale moje clue jest takie, że jak chcesz dowalić to trica to sztanga idzie idzie za głowę. No chyba, że chcesz kręcić jak najwyższe liczby, żeby się móc pochwalić, że jest stówa na skull
no widzisz, skull crusha zasadniczo robi się za głowę, żeby zaangażować trica jak najmocniej, a to co ty robisz to najwyżej coś pomiędzy bench pressem, a skull crusherem.


@dzisiajScierniskoJutroKretowisko1: Rozumiem ze masz więcej niż 60cm w łapie i wyciskasz więcej niż 250kg, że chcesz mi dawać rady na temat tego jak zbudować duży i silny triceps?