Wpis z mikrobloga

mam dwadziescia dziewiec lat i ani zlotowki przy sobie nigdy nie pracowalem i nie mam za zyc nigdy nie mialem a chcialbym pograc na konsoli w nowa grę i miec telewizor a nie mam nic
  • 63
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@mieszanin: ale jak już tu jesteś to wypada przeżyć i żyć czyż nie? To czy pójdziesz koniec końców do pracy czy nie zależy tylko i wyłącznie od ciebie
  • Odpowiedz
@mieszanin: skończ z filizofowaniem jak # przegryw bo tylko to ci zostało teraz. Człowiek za każdym pierwszym razem się stresuje, czy to strzał, sex czy pójście do urzędu pracy więc idź tam i się podpytaj czy mają jakieś kursy a wyrwiesz fuche że se kupisz konsole i jeszcze na gry zostanie. Codziennie masz przed sobą decyzje czy zrobić coś czy tego nie zrobić. A nie robienie czegoś to poprostu wybór
  • Odpowiedz
Z jakiej racji rodzice mają utrzymywać


@imargam_2137: Oczywiście z racji zaaprobowanego stworzenia potrzeby utrzymywania. Ponadto, dotyczy to nie tylko rodziców, ale i wszystkich aprobujących tworzenie potrzeb, więc tak się składa, że z pewnością i ciebie. Tak że jazda tam grzecznie #!$%@?ć i bez dyskusji.
  • Odpowiedz
~ nic mi nie pasuje [...] ja tego nie wybierałem


właśnie to wybierasz


@Akuzativ94: Odczuwanie, w wyniku którego zaistniałej istocie "nic nie pasuje", nie jest wybierane przez tę istotę. Identycznie wygląda to w przypadku odczuwania skutkującego tym, że takiej istocie "coś pasuje".
  • Odpowiedz