Wpis z mikrobloga

mam dwadziescia dziewiec lat i ani zlotowki przy sobie nigdy nie pracowalem i nie mam za zyc nigdy nie mialem a chcialbym pograc na konsoli w nowa grę i miec telewizor a nie mam nic
  • 63
  • Odpowiedz
@mieszanin: mam pytanie:
Skoro nigdy nie pracowałeś, nie miałeś konsoli i nie grałeś w gierki, to co ty #!$%@? tyle lat robiłeś? XD

Najczęściej jak ktoś neetuje to właśnie gra w gierki całe dnie.
  • Odpowiedz
może się starali ale przypadek beznadziejny.


@Mirrabolo: trzeba było przewidzieć też taką ewentualność przed stworzeniem nowego człowieka
  • Odpowiedz
@CXLV: ten wysryw który napisałeś to tylko efekt tego, że wychowałeś się w kulturze zachodu. Jakbyś się urodził na wsi w Tajlandii to dostałbyś od starego hajs na cycki i bilet do Pattayi i poszedłbyś dawać dupy starym Niemcom żeby utrzymywać całą rodzinę. Z jakiej racji rodzice mają utrzymywać 29 letniego nieroba? Bo naczytałeś się takiego gówna od gości z żabami w avatarach? XDDD
  • Odpowiedz
mam dwadziescia dziewiec lat i ani zlotowki przy sobie nigdy nie pracowalem i nie mam za zyc nigdy nie mialem a chcialbym pograc na konsoli w nowa grę i miec telewizor a nie mam nic


@mieszanin: Życzę ci motywacji do znalezienia pracy.
  • Odpowiedz
@mieszanin: to tobie strach będzie dać nawet szpadel do łap byś rowy kopał. Rób szkołe, rób zawód i #!$%@?. Możesz nawet starych zapytać na kase o kurs na wózek widłowy i na magazyn

Ale jak #!$%@? to tylko sobie zaszkodzisz. Musisz chcieć
  • Odpowiedz
@mieszanin: to w takim razie fach w internecie. Żyjemy w późnym kapitaliźmie. Możesz zostać gangsterem na discordzie, youtuberem albo #!$%@? z of. Internet jest pełen możliwości jak można zarobić kase w moralny i wątpliwy sposób. Rób dropshipping na instagramie. Wpychaj ludziom kicz czy podobne. Ewentualnie naucz się programować. Poczytaj o tym wszystkim i wybierz co ci najlepiej pasuje
  • Odpowiedz