Wpis z mikrobloga

Jprdl, rzeczywistość na #tinder to naprawdę gówno i współczuję wszystkim co w ten sposób chcą poznawać laski, ale jak ktoś ma małe jaja i nie umie podbić na żywo, to niech się męczy. Miesiąc temu skończył mi się 6 letni związek i byłem 3 razy z kolegami na piwie, dostałem już 3 numery telefonu, z jedną laską w tym tygodniu się ustawiam na spacer i drinka. Sama wykazuje inicjatywę. Obiektywnie są ładne, no i też młodsze ode mnie (22-23 lata). Jedną sam odpuściłem (dzieciata jak się okazało, ale na imprezie se pomacałem chociaż xD), z jedną się słabo kleiła rozmowa, no ale jednak.

Żebyście nie myśleli, że jestem jakimś chadem - na tinderze miałem 2-3 pary w tydzień i tylko jedna chciała się spotkać, ale zaznaczyła, że szuka stałego związku. Co prawda miasto 70-90k i zasięg na 50km, no ale też żaden sukces. Wystarczy po prostu podejść, zagadać, pokazać odrobinę pewności siebie, ładnie się ubrać i uśmiechać.

Nawet nie wiedziałem, że to tak działa, bo miałem tyle lat różową przy sobie, którą poznałem w sumie przypadkiem, a wcześniej umawiałem się tylko z koleżanką ze szkoły.

Może i tak z tego gówno wyjdzie, ale jak widzę to problemem mirków jest najczęściej w ogóle nawiązywanie jakiejś relacji.

#randkujzwykopem #seks #niebieskiepaski #rozowepaski
  • 30
  • 0
@jmuhha: Ponad 5k a co? Nie chce fb randki, przecież tłumaczę we wpisie, że mi wystarczy zagadać do kogoś i nie potrzebuję żadnych apek xD Czytałaś ten wpis uważnie? :D
@jan40: 1. Unsupported country
As of now, Facebook Dating is only available in a limited number of countries. If you don’t reside in any of the below-mentioned countries, then Facebook Dating will not be available for you.

Argentina
Austria
Belgium
Bolivia
Brazil
Bulgaria
Canada
Chile
Colombia
Croatia
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Ecuador
Estonia
Finland
France
Germany
Guyana
Hungary
Italy
Iceland
Ireland
Laos
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Malaysia
Malta
Mexico
Netherlands
Norway
Paraguay
@Kopyto96: czyli jestes jednym z tych creepow co podchodza pod losowe laski, ktore sobie przyszly z kolezankami posiedziec i zaczepiaja je? Poza tym jak sie wychodzi z kumplami to sie z nimi siedzi, nie jest Ci glupio ze ich zlales?
  • 0
@Pasterz30: xDDDDDDddd to tak nie wygląda, ziomek.

Np ostatnia sytuacja, że 2 typiarki były na papierosie, wyszedłem też z kolegą (nie palę, tylko do piwa okazjonalnie) i po prostu zagadaliśmy. Potem się do nas przysiadły, a byliśmy w 4 łącznie.

Creepów bo co? bo ktoś nawiązuje kontakt jak człowiek?XD Przecież jak siedzi 6 typiar i 4 chłopa to logiczne, że nie podchodzę.
@Kopyto96: nie no sory, ale laski same z siebie nie podchodza, albo jakies chady jestescie albo bejtujesz. No i o co mozna w sumie takie typiary zagadac zeby nie bylo cringowo "o, tez tu palicie?". Za dlugo zyje na tym swiecie zeby w takie rzeczy wierzyc xD
@Kopyto96: nie no sory, wierze we wróżbiarstwo, astrologię, kosmitów a nawet w szkodliwość 5g ale w takie cuda to nie uwierze ( ͡° ͜ʖ ͡°) Wyslij foto na pw to wszystko wyjasni ( ͡° ͜ʖ ͡°)