Wpis z mikrobloga

Polska daleko mentalnością nie odbiega od Rosji i ich oligarchów. My też mamy swoich oligarchów z układami z rządem - to deweloperzy.

Co będzie potem? Gwarantuje wam że na tym się nie skonczy. Rynek wtórny to dla deweloperów kolejna konkurencja. Dopierdziela nam tak wysokimi podatkami by zachęcać ludzi do zakupów tylko na rynku pierwotnym lub zmusza właścicieli fajnych mieszkań w fajnych inwestycjach do drogich remontów by zniechęcić ich do posiadania mieszkania i zmusić ich do zbycia za niższą cenę ;)

Sam jestem właścicielem mieszkania i nie cieszę się ani trochę z tych debilnych programów. Katastralny ukróciłby tą patologię. Planowałem kupić coś większego bo teraz mam 60m2. Zakup 4 pokojowego mieszkania w dogodnej lokalizacji i z kosztami wykończenia dzisiaj w Warszawie to minimum 1,4-1,6mln złotych. Nie dzięki xD Mówi to osoba zarabiająca 30k + netto. Wolę wydać kasę na dzi*wki, serio, przynajmniej będę miał przyjemność że to ja kogoś rucham a nie że deweloper rucha mnie.

#nieruchomosci #rynekpierwotny #patodeweloperka #warszawa #kredythipoteczny
  • 4
  • Odpowiedz
Zakup 4 pokojowego mieszkania w dogodnej lokalizacji i z kosztami wykończenia dzisiaj w Warszawie to minimum 1,4-1,6mln


@eskejper: bardziej 1,8-2mln.
I takie mieszkania w wawie będą drogie akurat niezależnie od beki od tych czy od tamtych bo ogólnie większe, skomunikowane mieszkania w stolicach państw UE są drogie.
  • Odpowiedz