Wpis z mikrobloga

@eNse: Jeśli nie chcesz typowo amerykańskiego samochodu pokroju Dodge, nie wiem Crown Victorii po policjantach, Jeepa, ściąganie auta z USA to głupota jak masz dostępny ten sam model na rynku europejskim.
  • Odpowiedz
z USA da się ściągnąć dużo taniej niż takie same z rynku USA, ale już w sprzedaży u nas są


@eNse: Przepraszam, masz na myśli te rozbitki robione do połowy które na coparte są później na przykład. Nikt ci nie sprzeda taniej samochodów które są tam droższe z uwagi na to, że są one europejskie.
  • Odpowiedz
@pentoento: To nie jest możliwe chyba, że jakieś po dzwonie. Ogólnie rynek samochodów w Stanach Zjednoczonych wygląda tak, że nawet policja kupuje tam toyoty i nissany bo tańsze są XD Dave z Ameryki wytłumaczył dobrze to kiedys
  • Odpowiedz
@eNse: Mirka z 0404 w nicku nie słuchaj, on żyje w swoim świecie i już wielokrotnie to udowodnił.
Miałem już parę aut z USA, teraz kolejne dwa mi płyną, jedno powinno w ciągu półtorej tygodnia dotrzeć.
Typowo polecam Autodiscover, Turbo auta z USA, sam korzystałem też parę razy z bid.cars.

Co do sensowności, jak masz dwie lewe ręce i chcesz wszystko zlecić, może być trudno. Jak umiesz cokolwiek zrobić samemu (albo
  • Odpowiedz
@eNse:

niby skąd taka opinia?


To nie jest opinie tylko znany fakt, auta ze Stanów są albo po wypadkach/stłuczkach albo mocno zajechane. Weź sobie policz, czy w USA auta co AŻ TAK TANIE żeby opłacało sie polskiej firmie je odkupić, zorganziować rejestrację, transport wodny i lądowy oraz sprzedać z zyskiem xD

Po prostu kupujesz trochę kota w worku, auto może być po niegroźnej stłuczce, a może być po czymś poważnym. Po
  • Odpowiedz