Wpis z mikrobloga

@Raylen52 pomaga stosowanie balsamu z cząstkami srebra. Np. silver protect. Srebro ma słabe działanie antybakteryjne dzięki czemu bakterie nie będą robiły imprez z Twoich porach.
  • Odpowiedz
@Raylen52: Czysta maszynka i czysty, świeży ręcznik. Nie ten do jajec i dupy. Spróbuj maszynki elektrycznej. Może daj sobie spokój balsamem, albo spróbuj jakiegoś naturalnego
  • Odpowiedz
@kontoKolejnejSzansy to o czym mówisz miało miejsce może 20 lat temu i więcej. Dzisiaj praktycznie żaden podkład nie robi czegoś takiego. Mamy zupełnie inne formuły i technologie, kosmetyki kolorowe (czyli podkład np) to już nie chamska pomarańczowa maska z marnej jakości składnikami, ale coś co właśnie pielęgnuje i pomaga się pozbyć trądziku, nawilża i odżywia. Proszę się doedukować
  • Odpowiedz
  • 0
@szzzzzz płeć bo jeden chłop nie wie jak użyć balsamu? Mówi to płeć która żeby jako tako wyglądać rano siedzi naście minut w łazience i nakłada kolejne warstwy xd
  • Odpowiedz
płeć bo jeden chłop nie wie jak użyć balsamu?


@Ko_Otu: podobnie jak przerzuca się odpowiedzialność z jednej głupiej laski na ogół. miło i logicznie, prawda? pamiętaj o tym, jak się zesrasz na całą płeć pod wpisem, że jakaś różowa nie umiała dokręcił koła ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Raylen52: Maszyna do strzyżenia, ale lepiej dedykowana i nie będzie śladu. Jak się golisz żyletką to tak jest.
Ja też za młodu nie mogłem się tego pozbyć, miałem w szufladzie Philips BT5200 do włosów i używam do dziś. Będzie grubo ponad 5 lat już i żadnej kropeczki na szyi.
  • Odpowiedz
@Raylen52: żadne balsamy, kremy, żele pianki tylko jazda na sucho jak prawdziwy mężczyzna, maszynka zwykła ze sklepu raz dwa pod włos i z włosem opłukać pod kranem maszynkę i iść dalej przed siebie
  • Odpowiedz