Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Dobra, to pierwszy dzień ciepłych dni i już dołek. ZNOWU widuję pary przechodzące, nastolatki które się przytulają a ja podglądam ich z okna z zazdrością, bo niedługo 30 lat i czarodziej a ja nigdy się nie trzymał za rękę. Piękna dziewczyna w rasjtopach i spódnicy i białej bluzce ze zwykłym przeciętnym ziomem takim jak ja, tyle że ja jestem #!$%@?, a oni nie, bo się taki urodziłem. Fajnie. Skończę jako 80 letni prawiczek i umrę sam w mieszkaniu i nikt nawet nie będzie wiedział, że nie żyję. I na dodatek jestem kołchoźnikiem, bo przez takie życie wszystkie ambicje mi umarły.
#prawiczek #przegryw #tfwnogf #blackpill #redpill #incel #samotnosc



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: razzor91
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

mirko_anonim - ✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Dobra, to pierwszy dzień ciepłych dni i już d...

źródło: 240_F_561968264_tRXm5LJK3EOCphrWS8gwIHlGFOzEIqVD

Pobierz

CZY warto byc incelem?

  • tak 26.7% (23)
  • nie 73.3% (63)

Oddanych głosów: 86

  • 6
@mirko_anonim: die natur - zapraszam do MGTOW oraz whitepill.
Trzeba się pogodzić że pewna strefa życia nigdy nie będzie dla nas dostępna - nie mamy DLC "Super geny" które umożliwia interakcję z kobietami nie końcące się awaturą cringe'em lub wyszydzeniem.
via mirko.proBOT
  • 0
Anonim (nie OP): Nie wiem jak to sie stało że miałem tą pierwszą dziewczyne w dodatku bez dzieci ale miałem ogromnego farta o którym był nawet nie pomyślał. Zarejestrowałem się na badoo gdzie moje wymagania obniżyłem kompletnie do podłogi .Poznałem tam dziewczyne która wygladała o wiele starzej niż swój wiek no i była dosyć gruba.Obiecałem sobie że bede jej mówił wprost że nie miałem dziewczyny i bardzo bym chciał mieć .